Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
oprac. oprac. Konrad Bagiński
|
aktualizacja

Patrycja Kotecka w zarządzie państwowego ubezpieczyciela. Poprosiła o to, by nie dawać jej podwyżki

47
Podziel się

Patrycja Kotecka, była dziennikarka i żona Zbigniewa Ziobry, została powołana do zarządu firmy ubezpieczeniowej Link4. Do tej pory pełniła w niej funkcję szefowej marketingu. Link4 należy do kontrolowanego przez rząd PZU.

Patrycja Kotecka, od teraz już nie szefowa marketingu, ale członek zarządu Link4
Patrycja Kotecka, od teraz już nie szefowa marketingu, ale członek zarządu Link4 (Materiały prasowe)
bDnUIMmt

O tym, że Patrycja Kotecka będzie teraz w zarządzie Link4, poinformowała rada nadzorcza spółki.

– To wzmocnienie kompetencji marketingowych w teamie zarządzającym – mówi przewodniczący RN, Bartłomiej Litwińczuk.

Kotecka do tej pory kierowała pionem marketingu. Spółka podkreśla w komunikacie, że na prośbę nowo powołanej członkini zarządu, jej wynagrodzenie pomimo awansu pozostanie bez zmian. W zarządzie Link4 pracowały do tej pory prezes Agnieszka Wrońska i Katarzyna Wojdyła, kierują one firmą od 2016 roku.

bDnUIMmv
Zobacz także: Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

Patrycja Kotecka to była dziennikarka, karierę zaczynała w nieistniejącym już Życiu Warszawy. Bezpośrednio przed zatrudnieniem w Link4 (w marcu 2016 roku została dyrektorem ds. marketingu tej firmy) pracowała dla prawicowych mediów powiązanych finansowo z systemem SKOK-ów. Od 2009 roku związana była z firmą Apella, spółką-córką firmy Media SKOK odpowiedzialnej na obsługę marketingową Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych.

bDnUIMmB

Wcześniej pracowała także w TVP - w 2007 roku Patrycja Kotecka została wyznaczona do koordynowania projektu TVP Info, gdzie odpowiedzialna była za przygotowywanie ramówki kanału. Niedługo po tym awansowano ją na wiceszefową Agencji Informacji TVP. Ze stanowiska zwolniona dwa lata później, za nowego prezesa TVP, Rafała Farfała.

W 2011 roku Patrycja Kotecka poślubiła Zbigniewa Ziobrę. Para ma dwóch synów: Jana Jerzego i Andrzeja.

bDnUIMmC

Link4 podkreśla w komunikacie, że zespół Koteckiej został wielokrotnie uhonorowany prestiżową statuetką Effie Awards za efektywne kampanie reklamowe.

- Pod kierownictwem Koteckiej wprowadzono rozwiązania marketingowe, które spowodowały przyrost klientów o ponad pół miliona, a przypis składki wzrósł z 460 mln do ponad 1 mld zł - czytamy w dokumencie przeznaczonym dla mediów.

Link4 podkreśla w komunikacie, że "Pion Marketingu korzysta z najlepszych narzędzi i kanałów przekazu: Google’a oraz portali 360 st., kładzie nacisk na Mobile First, ale sięga w swych rozwiązaniach w przyszłość, przygotowując i wdrażając innowacje dla spersonalizowanych kampanii marketingowych w internecie w oparciu o modele behawioralne i Big Data".

Nowa członkini Zarządu LINK4 ukończyła studia MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN. Jest też absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, Katedry Teorii Zarządzania SGH oraz Akademii Dyplomatycznej PISM.

bDnUIMmD

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDnUIMmW
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(47)
Dyktatura ci...
8 miesięcy temu
Ale zaskoczenie !? No coś podobnego , zapewne niesamowicie poprawi to stan i kondycję tej firmy, a jej wartość pewnie wzrośnie 6-krotnie . juz sie cieszę !
Jaruś Ka.
8 miesięcy temu
podobno świetnie włada językiem ... francuskim, przyda się w zarządzie, amen.
34t
8 miesięcy temu
Dlatego zrezygnowałem z ubezpieczenia w Link4. Nie będę swoimi pieniędzmi karmił tej pani.
bDnUIMmX
ada
8 miesięcy temu
dzięki mężowi ma tą funkcję.Jest tyle zdolnych ludzi bez powiązań politycznych
Ja
8 miesięcy temu
Cześć kaczyści jak się macie dzisiaj? Fajni Ci wasi co? Też byście tak chcieli no nie? Ale to nie dla was wy macie zasuwać na takich i bić brawo.
...
Następna strona