Trwa ładowanie...
bDzEIQGJ

Notowania

Patrycja Kotecka – Wszystkie wiadomości

47
27.03.2020 6:54

LINK4
 / 
Patrycja Kotecka w zarządzie państwowego ubezpieczyciela. Poprosiła o to, by nie dawać jej podwyżki

Patrycja Kotecka, była dziennikarka i żona Zbigniewa Ziobry, została powołana do zarządu firmy ubezpieczeniowej Link4. Do tej pory pełniła w niej funkcję szefowej marketingu. Link4 należy do kontrolowanego przez rząd PZU.

05.09.2019 10:45

LINK4MID2019
 / 
Ubezpieczasz dziecko w szkole? Poznaj korzystniejsze rozwiązanie.

Pierwszy dzwonek nowego roku szkolnego już za nami. Rodzice kończą kompletowanie wyprawek szkolnych. Do listy zakupów warto dołączyć polisę ubezpieczeniową dla dziecka. Uwaga! Nie ma obowiązku kupowania jej w szkole czy przedszkolu. Przed opłaceniem ubezpieczenia koniecznie należy sprawdzić, co tak naprawdę zagwarantuje naszemu dziecku w razie nieszczęścia. Warto przemyśleć też inną opcję i zakup NNW dla dziecka na własną rękę i na jasnych zasadach.

01.09.2019 15:48

LINK4MID2019
 / 
Wypadki w szkołach zdarzają się częściej niż myślisz. Zobacz najnowsze dane.

Blisko 54 i pół tysiąca wypadków w polskich szkołach, przedszkolach i placówkach oświatowych w roku szkolnym 2017/2018. Takie dane podaje resort edukacji narodowej. Wypadków z pewnością nie da się uniknąć. Były, są i będą. Jednak można i trzeba zabezpieczyć dzieci przed skutkami ich następstw. Niezbędna jest polisa ubezpieczeniowa. I wcale nie jest obojętnie, którą wybierzemy.

01.09.2019 15:33

LINK4MID2019
 / 
Ważna wiadomość dla rodziców dzieci w wieku szkolnym

"Mamo, tato. Daj na ubezpieczenie." Każdy rodzic słyszy to zdanie co roku. I dajemy, bo to tradycja. Sami też prosiliśmy rodziców o pieniądze na opłacenie polisy oferowanej przez szkołę. Ale czy tak naprawdę wiemy, za co płacimy? Odpowiedzmy sobie szczerze na pytanie, kto z nas zadał sobie trud przeczytania ogólnych warunków ubezpieczenia, które kupujemy dziecku? A należy to zrobić, bo każdego roku w polskich szkołach dochodzi do ok. 60 tysięcy wypadków!

22.07.2019 10:56

LINK4MID2019
 / 
Usługi medyczne w Europie potrafią słono kosztować. Zobacz jak nie płacić za nie będąc na wakacjach.

Przygotowując się do zagranicznych wakacji myślimy nie tylko o kierunku, który wybierzemy, nie tylko o hotelu, w którym będziemy wypoczywać i nie tylko o widokach, które będziemy podziwiać. Każdy z nas myśli o nieprzyjemnych niespodziankach, które mogą nam się przytrafić. W tym o kłopotach ze zdrowiem. Jeśli podróżujemy po Unii Europejskiej, dobrze jest zadbać o Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, ale dokument ten nie rozwiązuje wszystkich problemów.

bDzEIQGL
03.07.2019 16:37

LINK4MID2019
 / 
Chwila gradu i doszczętnie zniszczony samochód. Sprawdź, jak się ubezpieczyć

Grad, ulewne deszcze i burze dały się ostatnio we znaki mieszkańcom południowej Polski. To kolejne w tym sezonie pogodowe huśtawki. Aura jest kapryśna i wystarczy chwila, by grad powybijał szyby lub powgniatał karoserię zaparkowanych na zewnątrz samochodów. W jedną sekundę łamiące się drzewa niszczą pojazdy. A ich właściciele, który mieli tylko OC mogą zapomnieć o pokryciu kosztów naprawy przez ubezpieczyciela. I właśnie z myślą o nich, w LINK4 powstała polisa Smart Casco.

12.06.2019 11:56

UBEZPIECZENIA
 / 
Fatalna wiosna, lato może być jeszcze gorsze. Ubezpiecz dom

Nad Polską pada, przez kraj przepływa fala powodziowa na Wiśle. IMiGW wciąż ostrzega mieszkańców województw mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego przed podwyższonym stanem wód. Wielkie szkody woda wyrządziła na południu Polski. Ponadto synoptycy zapowiadają, że zbliżające się lato może być kapryśne i ostrzegają przed silnym wiatrem, opadami i burzami. Tegoroczna wiosna nie należy do przyjemnych. A żywioły tj. woda czy wiatr w jednej chwili potrafią zabrać dorobek całego życia. Dlatego naprawdę trzeba się ubezpieczać.

21.05.2019 16:55

LINK4
 / 
Idzie lato? Najbardziej cieszą się włamywacze

Gdy wychodzi słońce, my wychodzimy w domu. Grille, wycieczki, długie spacery. A statystyki i liczby są nieubłagane. Przeciętnie co 8 minut dochodzi w Polsce do kradzieży z włamaniem. Złodziej potrzebuje minuty, by wejść do mieszkania i kwadransa, by je splądrować. Nikt nie da gwarancji, że taka sytuacja nas ominie, ale dobre ubezpieczenie zagwarantuje pokrycie kosztów wizyty nieproszonych gości.

01.05.2019 16:21

LINK4MID2019
 / 
LINK4 z ubezpieczeniem na wypadek wgniecenia

Startuje nowa kampania reklamowa LINK4 z udziałem Kasi Moś. Tym razem artystka śpiewająco zachęca do zakupu ubezpieczenia Smart Casco na wypadek skutków żywiołów, kradzieży i szkody całkowitej.

bDzEIQGR
1
25.04.2019 16:19

LINK4
 / 
W LINK4 bezpieczna jazda się opłaca już od dwóch lat

Ponad 34 tys. kierowców zdecydowało się na jazdę z regularnie włączoną nawigacją w programie LINK4 Kasa Wraca. W ostatnich dwóch latach wielu z nich w praktyce przekonało się, że bezpieczna jazda się opłaca.

10.04.2019 10:28

LINK4 MAMA
 / 
Zaczyna się sezon na kleszcze. W razie kłopotów może pomóc ubezpieczyciel

Ciepła zima i coraz wyższe wiosenne temperatury sprawiają, że pojawiły się kleszcze. Niestety będzie ich coraz więcej, a niektóre z nich mogą być nosicielami boreliozy. Pajęczaki te już dawno wyszły poza lasy, sporo jest ich również w parkach, nawet w centrach dużych miast. Zagrożone są nie tylko nasze zwierzęta, ale też my i nasze dzieci.

01.04.2019 11:54

LINK4NNWD
 / 
LINK4 z ekopolisą na hulajnogę i nie tylko

Korzystasz z hulajnogi lub innego urządzenia transportu osobistego? Zadbaj o bezpieczeństwo siebie i innych. LINK4 startuje z nową ofertą ubezpieczenia OC dla ekocyklistów.

01.03.2019 14:30

LINK4
 / 
Rozpoczął się sezon na wichury. Uchroń swoje auto przed ich skutkami

Silny wiar i nagłe burze mogą zniszczyć nasz samochód. Jakie są skutki wiosennych zjawisk pogodowych, mogliśmy przekonać się w ostatni weekend. Na pogodę nie mamy wpływu, ale na ochronę auta jak najbardziej. Aby czuć się bezpiecznie, wcale nie trzeba kupować tradycyjnego AC. Jest bowiem dużo tańsza opcja.

bDzEIQGS
13.02.2019 14:33

LINK4
 / 
UWAGA! Zbliżająca się wiosna, to żniwa dla włamywaczy.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. A skoro wiosna, to wyjdziemy z domów. Weekendowe wyjazdy na działki, długie spacery czy wycieczki rowerowe lubi każdy. W tym czasie nasze domy i mieszkania zostaną same. A włamywacze dobrze o tym wiedzą i już typują nieruchomości, do których będą chcieli się włamać. Oczywiście bezcenne jest czujne oko sąsiadki, która zwróci uwagę na pozostawione mieszkanie, ale nawet ona nie zawsze będzie mogła pomóc.

01.02.2019 15:49

LINK4MID2019
 / 
Ponad 1,6 miliona zł w programie LINK4 Kasa Wraca

Czy bezpieczna jazda się opłaca? Wystarczy spojrzeć na liczby. Już ponad 1,6 miliona zł premii wygenerowali uczestnicy programu LINK4 Kasa Wraca. To dane na ostatni dzień lipca 2019 roku i zapewne już są nieaktualne, bo wartość premii rośnie każdego dnia. Część z nich ubezpieczyciel zamieni na nagrody finansowe.

01.01.2019 15:10

LINK4
 / 
Idą burze z silnymi wiatrami i gradem, który może niszczyć samochody.

W tym tygodniu w wielu polskich miastach temperatura w cieniu ma osiągać nawet 34 stopnie Celsjusza. Za taką temperaturą muszą przyjść, i przyjdą, wichury, nagłe burze i opady gradu, a działalność żywiołów to zawsze szkody. Niszczone mogą być domy i samochody. Niestety nie mamy wpływu na pogodę, ale zabezpieczyć się na wypadek szkody. Możliwość jest jedna – polisa.

01.01.2019 9:37

LINK4MID2019
 / 
Kupiłeś samochód z polisą OC w LINK4? Przeczytaj to!

Kupując samochód używany nabywamy go z polisą OC kupioną przez dotychczasowego właściciela. Jeśli jest to OC w LINK4 nowy właściciel powinien jak najszybciej skontaktować się z ubezpieczycielem. Nie tylko po to, by poznać odpowiedzi na kilka ważnych pytań dotyczących polisy. Do LINK4 warto zadzwonić także po rabat na OC lub OC/AC sięgający nawet 7 proc.

01.12.2018 12:16

LINK4
 / 
Kuna na poddaszu to murowane szkody

Ciepło, sucho, stosunkowo bezpiecznie. Poddasza domów jednorodzinnych to miejsca, które upodobały sobie kuny. A kuna na strychu to wielki problem. Zwierzęta te często budują gniazda w materiale ociepleniowym tuż pod dachem. Ich obecność to spore szkody, bo kuny przegryzają kable, uszkadzają instalacje, a ale przede wszystkim niszczą ocieplenie budynku robiąc w nim kanały komunikacyjne. Jednak na wypadek obecności tych gryzoni można się ubezpieczyć.