Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|

Patrycja Kotecka dostała posadę w Link4 - spółce zależnej od PZU. Prywatnie to żona Zbigniewa Ziobry

0
Podziel się:

Patrycja Kotecka - była dziennikarka i żona ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry - została dyrektorem marketingu w Link4. Firma jest w całości zależna od PZU, w którym Skarb Państwa kontroluje 35 procent akcji. O sprawie pierwszy napisał "Dziennik Ubezpieczeniowy".

Patrycja Kotecka dostała posadę w Link4 - spółce zależnej od PZU. Prywatnie to żona Zbigniewa Ziobry
(STEFAN MASZEWSKI/REPORTER)

Jak wynika z informacji dziennika, Kotecka trafiła na stanowisko dyrektora komunikacji. Miejsce pracy zwolniło się, gdy do PZU przeszedł Bartosz Kwieciński. Kwieciński w Link4 pracował od początku funkcjonowania firmy, czyli 2003 roku. Kotecka zajmie jego miejsce. Nowa dyrektor będzie odpowiadać za komunikację z klientami i domami mediowymi. Jak wynika z informacji "Gazety Wyborczej", żona Zbigniewa Ziobry pracę zaczęła już kilka dni temu.

Doświadczenia medialnego nie można Koteckiej odmówić. Przez lata jako dziennikarka śledcza pisała dla "Super Ekspresu" i "Życia Warszawy". Później związała się między innymi z Telewizją Polską, gdzie oprócz autorskich programów odpowiadała za Agencję Informacji TVP. W ostatnim czasie pracowała w agencji reklamowej Apella - która obsługiwała SKOK-i. Spółka wywodzi się z firmy Media SKOK i jest głównym udziałowcem spółki Fratria, czyli wydawcy m.in. tygodnika "wSieci".

Link4 od połowy września 2014 roku jest częścią PZU. Spółka z udziałem skarbu państwa zapłaciła za ubezpieczyciela 92 mln euro.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)