Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
MWL
|
aktualizacja

Patrycja Kotecka odchodzi z zarządu Link4

Podziel się:

Patrycja Kotecka zrezygnowała z funkcji członka zarządu Link4 - poinformował portal wGospodarce.pl. Ustalił też, że Kotecka pozostanie w spółce na stanowisku dyrektora pionu marketingu. W zarządzie ubezpieczyciela zasiadała od marca 2020 r.

Patrycja Kotecka odchodzi z zarządu Link4
Patrycja Kotecka opuszcza fotel członka zarządu Link4, ale pozostaje w spółce. Na zdjęciu z mężem Zbigniewem Ziobrą (Agencja Wyborcza.pl, JAKUB WLODEK foto-krakow)

- Złożyłam rezygnację z funkcji członka zarządu Link4 z przyczyn osobistych. Planuję dokończyć doktorat i skupić się bardziej na pracy naukowej, co jest trudne do pogodzenia z licznymi obowiązkami w zarządzie Towarzystwa Ubezpieczeń Link4 - powiedziała portalowi Patrycja Kotecka.

Patrycja Kotecka zasiadała w zarządzie Link4 od marca 2020 r. Ubezpieczyciel działa na polskim rynku od 2003 r. i od 2014 r. jest częścią Grupy PZU.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nepotyzm w Solidarnej Polsce? Woś o żonie Ziobry: To jest dla niej przeszkodą, a nie wsparciem

Patrycja Kotecka. Kim jest?

Patrycja Kotecka to była dziennikarka, karierę zaczynała w nieistniejącym już "Życiu Warszawy". Bezpośrednio przed zatrudnieniem w Link4 (w marcu 2016 r. została dyrektorem ds. marketingu tej firmy) pracowała dla prawicowych mediów powiązanych finansowo z systemem SKOK-ów. Od 2009 roku związana była z firmą Apella, spółką-córką firmy Media SKOK odpowiedzialnej na obsługę marketingową Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych.

Wcześniej pracowała także w TVP - w 2007 roku Patrycja Kotecka została wyznaczona do koordynowania projektu TVP Info, gdzie odpowiedzialna była za przygotowywanie ramówki kanału. Niedługo po tym awansowano ją na wiceszefową Agencji Informacji TVP. Ze stanowiska zwolniona dwa lata później, za nowego prezesa TVP, Rafała Farfała.

Prywatnie jest żoną Zbigniewa Ziobry, ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego.

ubezpieczenia
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl