Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PepsiCo inwestuje w Polsce. Pod Poznaniem powstanie centrum jakości

4
Podziel się:

Polska to dla PepciCo nie tylko rynek zbytu. W Suchym Lesie pod Poznaniem międzynarodowa korporacja będzie testowała rozwiązania techniczne. Pomogą przy tym polscy specjaliści i inżynierowie.

Pod Poznaniem powstaje Centrum Jakości i Testów Sprzętu Chłodniczego PepsiCo
Pod Poznaniem powstaje Centrum Jakości i Testów Sprzętu Chłodniczego PepsiCo (Wikimedia Commons CC BY, -)
bEDKSqFx

– W Centrum Jakości i Testów Sprzętu Chłodniczego w Suchym Lesie testujemy i wdrażamy najnowsze rozwiązania, zarówno w zakresie sprzętu chłodniczego, jak i systemu do jego obsługi. Jesteśmy liderem w tej kategorii i chcemy nadal oferować naszym klientom urządzenia nowoczesne, proste w obsłudze i przyjazne dla środowiska. Jestem dumny, że na lokalizację tego centrum wybrana została Polska – powiedział w rozmowie z serwisem "Dla Handlu" Bernard Wierzbik, dyrektor działu obsługi klienta i logistyki w PepsiCo.

Firma jest przekonana, że możliwość testowania urządzeń we własnym centrum pozwoli wyeliminować wiele problematycznych kwestii pojawiających się przed i po zakupie, a prowadzone w nim badania oraz analiza zgłoszeń od klientów przyczyniają się do opracowywania rekomendacji, które następnie przekazywane są producentom sprzętu. W ten sposób powstają nowe rozwiązania, jakich oczekują odbiory i użytkownicy tego wyposażenia.

bEDKSqFz
Zobacz także: Obejrzyj: Jaki kredyt może wziąć mikroprzedsiębiorca?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEDKSqGa
KOMENTARZE
(4)
???
2 lata temu
Oni to już standardowo produkują z ropy?
Qeerty
2 lata temu
Tylko cola z biedronki, produkowana w Kamieńsku Przez bewa ruszczyn albo freeway cola z lidla także produkowana w Polsce. Oby dwie dobre i tanie
lolo
2 lata temu
trutka eee sami se to pijcie w PepsiCo tam
bEDKSqGb
;)
2 lata temu
Ale my wolimy colę