Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Redakcja money.pl
|
aktualizacja

PiS wygra wybory dzięki 800 plus? Pomysłodawca programu nie ma wątpliwości

- 500 plus zostało wprowadzone w okresie deflacji i dlatego się udało. Dzisiaj ten program został zdewaluowany przez inflację. Dodanie tych 300 zł to opóźniony efekt, 500 plus przestało odgrywać rolę w warunkach inflacji - ocenił w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski prof. Julian Auleytner, były prezes Polskiego Towarzystwa Polityki Społecznej i pomysłodawca koncepcji programu 500 plus. Jego zdaniem waloryzacja kwoty świadczenia to za mało, by przyczynić się do zwycięstwa PiS w wyborach.

KOMENTARZE
(61)
Rotterdam now
6 miesięcy temu
''patryjoci'' i wszystko już wiadomo 🤣🤣🤣
Marta
6 miesięcy temu
Co z tego,że dali 500+, 13,14 emeryturę jak wszystko podrozało 3 - 4 razy,nawet w 30% nie zrekompensowali podwyzek.Ludzie zacznijcie myśleć!!!
MAREK
6 miesięcy temu
na pis głosują ci którzy są beneficjantami rozdawnictwa, ja niestety na to się składam swoimi podatkami i vatem, który oddaje w zębach co m-c ; do tego za PO miałem dużą firmą a teraz stopniała o połowę ; dodrukowali pieniądze, przyłożyli się do wzrostu inflacji a moje leasingi i kredyty są przez to droższe ; dlaczego mam na nich głosować ? pis to państwo socjalne, a PO to państwo pro-kapitalistyczne. jakim chcemy być państwem ? emerycie, renciści i nie wykształceni Polacy kochają PIS za benefity... w sumie rozumiem dlaczego nie mogą się pogodzić z tym, że PO zabierze tym którym nie powinno się należyć wsparcie, a zamiast gotówki da bony do przedszkola i żłobka i odbierze komuś kto duże uzyskuje dochody, a da np. niepełnosprawnym, aby nie żebrali o datki........ a kobiety za które decyduje państwo ? a ateiści którym się 'pierze mózgi' w ideologii kościelnej ? a podporządkowanie sądownictwa partii ? a kupowanie za 5 tys dolarów wizy do PL ? a przekazywanie środków publicznych na wille dla fundacji ? a wycinanie lasów dla kasy ? itd, itd, itd. za to wszystko nie kocham PISU !!
Olka
6 miesięcy temu
Niech wygra PO niech wyprzedadza wszystko co się da . Ja siedzę za miedzą wiec mi wisi
Muhamed
7 miesięcy temu
Gmina mówi jednym.glosem.
...
Następna strona