Notowania

Poczta Polska szuka rąk do pracy. Chce zatrudnić do 600 osób

Poczta Polska uruchamia nabór pracowników w ramach sezonowej rekrutacji. Poszukiwani są kierowcy, listonosze oraz pracownicy sortowni.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)
Dodatkowi pracownicy potrzebni są do sortowania oraz przewożenia przesyłek (Fot: Poczta Polska)

Pracę nowi praconicy rozpocząć mogą już w marcu i kwietniu - to miesiące, w których następuje wzrost zakupów internetowych w związku ze zbliżającą się wiosną oraz Świętami Wielkanocnymi. "Dodatkowi pracownicy potrzebni są do sortowania oraz przewożenia przesyłek" - wskazała Poczta Polaska.

Jakie warunki trzeba spełnić? W przypadku aplikujących na umowy zlecenia nie jest wymagane doświadczenie w podobnej pracy. Tę sezonową ofertę Poczta kieruje przede wszystkim do poszukujących dodatkowego źródła dochodu osób, które cenią sobie elastyczne godziny pracy.

Poczta oferuje różnorodne tryby zmianowe - w tym popołudniami oraz w nocy - informuje spółka.

Obejrzyj:Elektryczny pojazd z Polski dla listonoszy. Mieliśmy okazję się nim przejechać

Poczta Polska oferuje również pracę na etat. Poszukiwani są kandydaci na listonoszy, pracowników sortowni (odpowiedzialnych za segregowanie i rozdzielanie paczek i listów), a także kierowcy pojazdów do 3,5 t oraz pojazdów pow. 3,5 t.

"Poczta Polska jest otwarta również na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami. Firma dysponuje miejscami w dużej liczbie placówek pocztowych, dzięki czemu osoby te mogą znaleźć pracę niedaleko swojego miejsca zamieszania" -informuje spółka.

Poczta Polska zatrudnia ponad 80 tys. pracowników w całym kraju. Posiada też sieć dystrybucyjno-logistyczną w kraju, obejmującą ponad 7,5 tys. placówek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: transport, wiadomości, poczta polska, praca
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
11-03-2019

AgaSami niech sobie pracują za takie pieniądze! Pracowałam kiedyś na okienku i co z tego że prace lubilam i dobrze sobie radzilam skoro pensja 1300 zł i … Czytaj całość

11-03-2019

Depeche modeJa moge roznosic renty i emerytury,ale pod jeden adres

11-03-2019

AgaSami niech sobie pracują za takie pieniądze! Pracowałam kiedyś na okienku i co z tego że prace lubilam i dobrze sobie radzilam skoro pensja 1300 zł i … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (116)