Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Polak podbija koncern Volvo. Olbrzymi awans Arkadiusza Nowińskiego

10
Podziel się

Arkadiusz Nowiński od 1 listopada obejmie stanowisko Head of EMEA Offer & Launch, co oznacza że będzie odpowiadał za 66 rynków z krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Jednocześnie nadal będzie kierował polskim oddziałem motoryzacyjnego koncernu.

Na awans polskiego prezesa miały wpływ osiągane przez niego wyniki.
Na awans polskiego prezesa miały wpływ osiągane przez niego wyniki. (Materiały prasowe)
bDnPFgCt

Head of EMEA Offer & Launch to najwyższe jak dotąd stanowisko, na które awansowano pracownika z Volvo Car Poland. Obejmując je, Arkadiusz Nowiński będzie odpowiadał za szereg procesów biznesowych, w tym za strategię cenową, ofertę produktową, akcesoriów, produktów finansowych i szeregu usług pokrewnych, mających bezpośredni wpływ na wyniki finansowe firmy.

Jednym z jego najważniejszych zadań w najbliższej przyszłości będzie wprowadzenie zelektryfikowanych modeli Volvo na rynkach rozlokowanych na trzech kontynentach. Będzie raportował do Björna Anwalla odpowiedzialnego za EMEA & Global Commercial Operations.

Na awans polskiego prezesa miały wpływ osiągane przez niego wyniki. W ciągu dziesięciu lat kierowania polskim oddziałem firmy potroił jej sprzedaż i czterokrotnie zwiększył jej przychody. Dzięki jego decyzjom firma Volvo Car Poland przez wiele lat z rzędu biła rekordy sprzedaży awansując z odległej pozycji aż do pierwszej dziesiątki największych rynków EMEA.

bDnPFgCv

- Bardzo cieszę się z mojego awansu, ale nie byłby on możliwy bez ciężkiej pracy mojego zespołu i całej sieci dealerskiej. Gdy obejmowałem kierowanie Volvo Car Poland sprzedaż na poziomie 10 000 aut rocznie wydawała się czystą abstrakcją. Osiągnęliśmy go rok temu, czyli dwa lata przed zakładaną datą. Zdobyte przeze mnie doświadczenia będę wykorzystywał do dalszego umacniania pozycji Volvo Cars, ale tym razem nie tylko w Polsce, ale aż w 66 krajach – powiedział Arkadiusz Nowiński.

bDnPFgCW
Źródło:
Informacja prasowa
KOMENTARZE
(10)
Wojtek
rok temu
Gratulacje i życzę dalszych sukcesów.
karampuk
rok temu
to może tego pana, powinien Morawiecki zatrudnic do wprowadzenia autek elektrycznych a nie misiewiczów
IOWA
rok temu
Volvo lepsze od Mercedes
bDnPFgCX
Olo
rok temu
Gratki. Choć nie bez znaczenia 2 tematy ;1. Volvo ostanie 2 liftingi extra desing 2. Naród przez ostatnie 10 lat mocno się wzbogacił. Jak dobry i ma szczęście tym bardziej zasłużył .
Juliusz
rok temu
Niestety ale Volvo zeszło na psy. Mam na myśli serwis w Warszawie na ul. Puławskiej. Jak będziecie coś tam robić to koniecznie poproście do wglądu stare części które zostały wymienione.