Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
oprac.
JCK
|

Policja nie odpuszcza. W Sopocie kontrola za kontrolą

367
Podziel się

Policyjne patrole nad morzem. W weekend policja kontroluje na deptakach, skwerach, w lokalach oraz innych miejscach gdzie pojawiają się ludzie. W sobotę doszło tam do ponad 100 wykroczeń związanych z niestosowaniem się do obowiązku zasłaniania ust i nosa.

Policja nie odpuszcza. W Sopocie kontrola za kontrolą
Sopot. Sporo osób nad morzem. Policja przeprowadza więcej kontroli (PAP, Adam Warżawa)
bDYLwxRx

Sopoccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku i Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku prowadzą wzmożone weekendowe działania poświęcone walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

- Policyjne patrole można spotkać na deptakach, skwerach, w placówkach handlowych, lokalach oraz innych miejscach gromadzenia się osób. Są wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba interweniowania. Do działań funkcjonariusze wykorzystują mobilny komisariat wyposażony w system kamer oraz drona, za pomocą którego z nieba obserwują zachowania mieszkańców i osób odwiedzających Sopot - mówi oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Sopocie Lucyna Rekowska.

Zobacz także: Deweloperski Fundusz Gwarancyjny. Na co pójdą te pieniądze? "Jest obawa"
bDYLwxRz

Dzięki wykorzystaniu specjalnego radiowozu z systemem LRAD i nagłośnienia w radiowozach policjanci cały czas przypominają o obowiązujących ograniczeniach.

- Tylko w sobotę na terenie Sopotu policjanci ujawnili ponad 100 wykroczeń związanych z niestosowaniem się do obowiązku zasłaniania ust i nosa. Wobec osób, które dopuściły się tego wykroczenia, policjanci stosowali mandaty, wnioski o ukaranie do sądu, pouczenia albo zwrócenie uwagi - tłumaczyła sopocka policjantka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYLwxSa
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(367)
katolik
3 tyg. temu
A w Warszawie policji nie widać, w ogóle.
Juka
3 tyg. temu
Ktoś jeszcze w ogóle przyjmuje te mandaty ? Każdy sąd odrzuca taki wniosek o ukaranie a jeśli ktoś chce wam wmówić, że nie to na bank jest z PIS i sieje ferment jak cała partia
Fred
3 tyg. temu
Sługusy na smyczy polityków, nie mialem i nie mam szacunku do takich ludzi. Podziwiam prawdziwych policjanów którzy na prawdę dbają o prawo - choć to są jednostki w patologicznej rzeczywistości
bDYLwxSb
jarek
3 tyg. temu
a w Częstochowie na zlocie motocyklistów nie było milicji :-) mandatów też nie było - bo oni teraz boją się tylko kleru - bo teraz trzeba wszystko robić z klechami - wtedy nie ma się czego bać!!! Mam nadzieję, że to wkrótce wszystko pier......nie i przyjdzie czas rozliczeń i milicja stanie się Policją, która stoi na straży społeczeństwa, tak jak ma w rocie przysięgi.
ccc
3 tyg. temu
Gdyby to była policja to działałaby zgodnie z prawem i przysięgą, którą składali a tak to Panowie działają jak z grupy Corlleone.....
...
Następna strona