Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
oprac.
KB
|

Policja przerwała wesele w Wielkopolsce

35
Podziel się

Funkcjonariusze policji przerwali wesele zorganizowane w sali bankietowej w Malanowie (Wielkopolskie). Sanepid zamknął salę bankietową. Decyzja miała rygor natychmiastowej wykonalności. W uroczystości udział brało 81 osób.

Policja przerwała wesele w Wielkopolsce
W weselu w Malanowie udział brało 81 osób (stock.adobe)
bDZSoegR

Jak poinformował oficer prasowy policji w Turku asp. sztab. Mateusz Latuszewski, funkcjonariusze policji i pracownicy sanepidu pojawili się w sali, w której odbywało się przyjęcie weselne w sobotę po godz. 19. Policja nie informuje, skąd otrzymała informację o zgromadzeniu.

Zobacz także: Polacy rezerwują wyjazdy na majówkę. "Myślą: jest ryzyko, jest zabawa"

W imprezie udział brało 81 osób, wliczając w to obsługę imprezy i członków zespołu muzycznego. "Ten incydent będzie przedmiotem policyjnego dochodzenia. Wobec właściciela obiektu sanepid wydał decyzję o zaprzestaniu działalności polegającej na organizowaniu imprez okolicznościowych i zgromadzeń, decyzja ta miała rygor natychmiastowej wykonalności. W związku z tym wszystkie osoby obecne w lokalu musiały go opuścić" - powiedział Interii Latuszewski.

bDZSoegT

Interwencja zakończyła się przed północą, wszyscy jej uczestnicy zostali wylegitymowani.

Wobec właściciela obiektu będzie prowadzone dochodzenie z uwagi na możliwość popełnienia przestępstwa polegającego na sprowadzaniu niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach. Grozi za to do 8 lat więzienia.

Z konsekwencjami muszą się też liczyć uczestnicy zgromadzenia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDZSoehu
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(35)
HaHaHa
miesiąc temu
a co się robi jak policja wrocza ?
Gosia
miesiąc temu
Ludzie chcą się bawić, więc wcale mnie taka sytuacja nie dziwi. Powinni szybciej odblokować branże weselną. Mój facet nakupił sobie wytwornic do dymu, baniek z megasceny i nawet nie mógł ich użyć.Rząd wesel broni a inne uroczystości są poza prawem. To nie jest sprawiedliwe.
Marika
miesiąc temu
Najlepiej wesela wyprawiać w kosciolach,tam wszystko można
bDZSoehv
Edgar
miesiąc temu
Brak konsekwencji. Wiele osób nie przestrzega przepisów: w sklepach, na ulicy, politycy, księża bez masek, motocykliści w Częstochowie i brak jest reakcji ze strony policji i sanepidu. Paranoja!!!!
Buuu
miesiąc temu
A potem nas zarażają :(
...
Następna strona