Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Jadwiga Emilewicz
21.06.2020 18:58

Polityka na Jasnej Górze. Wicepremier Emilewicz przemawia z ambony

Podczas mszy świętej na Jasnej Górze nagle z ambony zaczęła przemawiać minister rozwoju Jadwiga Emilewicz. W sieci od razu pojawiły się słowa krytykujące minister za robienie polityki w kościele.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Dariusz Joński)
Z ambony na Jasnej Górze przemawiała minister rozwoju Jadwiga Emilewicz

Mszę świętą transmitowała TVP1, odbywała się z okazji Ogólnopolskiej Pielgrzymki Przedsiębiorców na Jasną Górę. Kiedy z ambony zaczęła przemawiać Jadwiga Emilewicz, zdjęcia natychmiast pojawiły się w internecie.

Głos w tej sprawie zabrał także Dariusz Joński, polityk Koalicji Obywatelskiej, który napisał, że agitacja polityczna z ambony na Jasnej Górze to "upadek wszystkich wartości!".

Minister Emilewicz odpierała zarzuty o wystąpienie polityczne na antenie TVN24. Podkreślała m.in., że na Jasnej Górze była przede wszystkim dlatego, że jest katoliczką.

Na Jasnej Górze odbywała się II Ogólnopolska Pielgrzymka Przedsiębiorców, podczas której Radę Ministrów reprezentowała wicepremier i minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Modlono się o to, by prywatnym firmom udało się przetrwać kryzys spowodowany koronawirusem.

Źródło:
WP Wiadomości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
21-06-2020

figielekJeszcxze powinna ta pani poprowadzić agitację z "wyhodka" ! ! ! ! .

21-06-2020

sigi2a 2 metry ??????????? znowu świete krowy. A białe suknie pozwalają na politykę w klasztorze. Ten z tyłu -komórka. kler myślami przy wpływach do kasy .

21-06-2020

wacławEmilewicz w takiej roli.?.To teraz już wiadomo gdzie ma główne obrady nasz Sejm

Rozwiń komentarze (69)