Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Aleksander Ruciński
Aleksander Ruciński
|
aktualizacja

Potrzebujesz większego auta dla rodziny? Dzięki programowi Autonomia komfort i wygoda nie muszą być drogie

Podziel się:

W życiu prawie każdego kierowcy prędzej czy później przychodzi czas, w którym potrzebuje większego auta. Zazwyczaj jest to moment założenia rodziny. Takim wydarzeniom zawsze towarzyszą spore wydatki. Zmiana auta na większe i wygodniejsze jest jednym z nich.

Potrzebujesz większego auta dla rodziny? Dzięki programowi Autonomia komfort i wygoda nie muszą być drogie
(Materiały prasowe, Volkswagen)

Nie ma czym się dodatkowo stresować. Przez tę życiową rewolucję, przynajmniej pod kątem motoryzacyjnym, można przejść łatwo i bez angażowania większych środków. Rozstanie z samochodem, który kojarzy się z poprzednim stylem życia, będzie trudne tylko i wyłącznie ze względów sentymentalnych, bo z ekonomicznych już nie.

Jednym słowem konieczność zamiany mniejszego auta na przestronniejszy, bardziej komfortowy i bezpieczny, ale także droższy środek transportu nie musi wiązać się z finansową gimnastyką.

A przecież panująca do tej pory zasada mówi co innego, czyli, że im większy, lepiej wyposażony i wygodniejszy samochód, tym wyższa jest jego cena końcowa. Dotyczy to zarówno rynku pojazdów nowych, jak i używanych. Kierowcy stojący przed koniecznością kupna auta dla rodziny, mają trudne zadanie wybrania jak najlepszej opcji, która jednocześnie nie nadweręży domowego budżetu i tak napiętego kosztami związanymi z powiększającą się rodziną.

Dostać jak najwięcej, wydając jak najmniej – to dewiza, która powinna przyświecać każdej głowie rodziny chcącej zapewnić swoim bliskim komfort, bezpieczeństwo i przestrzeń bez utraty płynności finansowej. Jest to możliwe dzięki alternatywnym metodom finansowania, pozwalającym na użytkowanie dużego i wygodnego auta w zamian za niską, miesięczną opłatę.

Najprościej: wystarczy skorzystać z oferty programu Autonomia przygotowanej przez Volkswagen Financial Services.

Obejmuje ona maksymalnie kilkuletnie pojazdy, które pochodzą z polskich salonów i wyróżniają się pewną historią oraz udokumentowanym przebiegiem. Co więcej, ich stan został dokładnie zweryfikowany przez fachowców, co jest gwarancją bezproblemowej i bezpiecznej eksploatacji. Z uwagi na to, że są to młode i nowoczesne modele, ich wyposażenie, komfort i wygoda powinny spełnić oczekiwania całej rodziny.

Jak skorzystać z takiej oferty? Przede wszystkim trzeba zacząć od znalezienia auta, które idealnie trafi w nasze potrzeby, wybierając spośród bogatej gamy pojazdów dostępnych za pośrednictwem sprzedawców sieci Das Welt Auto lub Audi Select Plus. To operatorzy dysponujący bogatą listą używanych modeli, gwarantujący jakość świadczonych usług.

Po znalezieniu wymarzonego egzemplarza jest czas na dopasowanie finansowania do własnych możliwości i potrzeb. Możemy wybrać wysokość wpłaty własnej wynoszącej 0-30 proc. oraz czas trwania umowy, w trakcie której będziemy użytkować samochód – 24, 36 lub 48 miesięcy. Im wyższa wartość wpłaty własnej i długość wybranego okresu, tym niższa miesięczna rata.

Niezależnie od dokonanego wyboru, będzie to kwota znacznie bardziej przystępna niż w tradycyjnym kredycie i leasingu z uwagi na to, że podczas trwania umowy nie spłacamy całej wartości pojazdu, lecz jedynie utratę jego wartości w okresie użytkowania. Atrakcyjnie prezentują się też opcje zakończenia umowy zakładające możliwość oddania auta i zawarcia kolejnej umowy na następny samochód, kontynuowania dotychczasowej umowy, a także jednorazowej spłaty używanego pojazdu.

A wszystko to wcale nie musi być droższe niż utrzymanie mniejszego i mniej wygodnego auta, które z racji wieku, stopnia zużycia i częstszych awarii nierzadko wymaga większych nakładów finansowych, a co najważniejsze – nie spełnia oczekiwań powiększającej się rodziny. Dlatego też warto rozważyć ofertę Autonomia, stojąc przed koniecznością zmiany samochodu. Wygodnie, szybko, z poczuciem pewności i spokoju, by w pełni cieszyć się czasem spędzonym z rodziną.

programautonomia.pl

Partnerem treści jest Volkswagen Financial Services

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.