Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Premie roczne w Biedronce. Pracownicy dostaną po 2,1 tys. zł jeszcze przed Wielkanocą

2100 zł brutto nagrody rocznej jeszcze przed świętami dostanie każdy pracownik Biedronki - dowiedział się branżowy serwis Wiadomości Handlowe. O wyjątkowo wczesnym terminie wypłaty pracowników sieci handlowej poinformował w liście prezes Jeronimo Martins.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Nagroda roczna dla pracowników Biedronki zostanie wypłacona wcześniej niż w poprzednich latach.

2100 zł brutto to kwota, na jaką może liczyć każdy pracownik zatrudniony w pełnym wymiarze godzin, z wyjątkiem kadry menedżerskiej. Pracownicy niepełnoetatowi dostaną nagrodę w proporcjonalnej wysokości.

Warunkiem otrzymania nagrody jest praca w Biedronce od co najmniej 3 kwietnia 2018 roku i bycie zatrudnionym na umowę o pracę a dzień 1 kwietnia. Na nagrodę nie mają co liczyć osoby, których absencja w zeszłym roku przekroczyła 180 dni lub takie, których praca została oceniona źle.

"Z ogromną przyjemnością informuję, że zarząd firmy zatwierdził na moją prośbę Nagrodę Specjalną E.A. Soares dos Santosa w wysokości 2100 zł" - napisał prezes Grupy Jeronimo Martins, cytowany przez Wiadomości Handlowe.

Obejrzyj: zakaz handlu. "Nie mogłem słuchać dyskusji na zasadzie czochrania kota"

Pedro Soares dos Santos wskazał, że kwota ta jest o 5 proc., czyli o 100 zł wyższa niż w zeszłym roku. "Naszej grupie po raz kolejny udało się osiągnąć wszystkie cele, które sobie wyznaczyliśmy" - podkreślił.

Prezes Jeronimo Martins zapewnił, że firma chce "docenić wysiłek i zaangażowanie" tych, którzy są jej "siłą napędową".

W środę biuro prasowe Jeronimo Martins Polska poinformowało, że sklepy sieci Biedronka będą otwarte krócej w Wielką Sobotę, zmienią się też godziny ich pracy w długi majowy weekend.

Sieć informuje że 19 kwietnia sklepy będą czynne w standardowych godzinach, czyli w większości przypadków do 22:00, ale w Wielką Sobotę tylko do 13:00. "Zgodnie z przepisami, w dni świąteczne, czyli w niedzielę i poniedziałek, 21 i 22 kwietnia, sklepy Biedronka będą nieczynne" - zaznaczono.

Z kolei 29 i 30 kwietnia sklepy będą czynne dłużej, czyli do co najmniej 22:00, "aby ułatwić klientom zrobienie zakupów na majówkę". Tak samo będzie 2 i 4 maja. W świąteczne dni 1 i 3 maja wszystkie sklepy Biedronka będą nieczynne.

Co roku rośnie liczba sklepów Dino. Głównie w zachodniej części kraju.
Biedronka nie dotrzymuje kroku polskiej sieci. Oto sekret Dino

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: handel detaliczny, wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
17-04-2019

PracownikPraca w Biedronce jest ciężka-zresztą jak w każdej sieci. Natomiast fajne jest to, że pracodawca chociaż w taki sposób potrafi docenić pracownika. … Czytaj całość

17-04-2019

qqqqNauczyciele olejcie te bachory , na kasie w biedronce to jest świetlana przyszłość .

17-04-2019

WICIOKIT NA WODE

Rozwiń komentarze (88)