Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Prezent na komunię. Konsola i elektryczna hulajnoga to hity sprzedaży

Pierwsza Komunia Święta to nie tylko podniosłe wydarzenie duchowe, to również szał na prezenty. Co najczęściej kupują Polacy? - Na pewno jednym z głównych hitów komunijnych są konsole do gier, to jeden z najbardziej popularnych prezentów. Ja sam kupiłem chrześniakowi konsolę. Drugim popularnym produktem są elektryczne hulajnogi, a trzecim - choć tu byłbym ostrożny - są smartfony. Jednak wiele osób zastanawia się, czy to odpowiedni wiek na smartfon - powiedział w programie "Money. To się liczy" Wojciech Wieroński, członek zarządu MediaMarkt w Polsce. - Jeśli chodzi o kategorie cenowe to raczej wybierane są droższe prezenty. Konsola kosztuje ponad 2 tys. złotych, tak samo hulajnoga czy smartfon. Te 2 tys. złotych to jest taki próg cenowy, wokół którego klienci się poruszają - dodał.

10 reakcji
0
0
10
Podziel się
Komentarze (10)
zobacz więcej komentarzy (10)
KOMENTARZE
(10)
bbb
2 lata temu
W dobie nauczania zdalnego warto pomyslec o laptopie a przy sprzecie gamingowym mozna i pograc i sie pouczyc
Ada
2 lata temu
Ani hulajnoga, ani konsola ani tablet. Mam zamiar dać na komunię pieniądze i voucher do aerotunelu w Lesznie. Myślę, że wystarczy. Jak rodzice chcą to mogą kupować konsolę, ale wtedy dziecko cały czas będzie tylko przed nią siedziało i grało.
Polak
2 lata temu
po co komunia zróbmy dzień prezentów dla 3 klawiszów
kupujcie!
2 lata temu
W hulajnogach elektrycznych cała nadzieja ortopedii :)
taka dola PL
2 lata temu
pamiętam,że za rządów Jaruzelskiego w PRL był taki dobrobyt, że hitem prezentów komunijnych, były elektroniczne zegarki, przywożone z Berlina Zachodniego, które kosztowały tam w hurcie 10 DM/sztuka, czyli w przeliczeniu ok 5 EUR/sztuka czyli ok. 24 zł/sztuka