Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Prezent na komunię. Konsola i elektryczna hulajnoga to hity sprzedaży

Pierwsza Komunia Święta to nie tylko podniosłe wydarzenie duchowe, to również szał na prezenty. Co najczęściej kupują Polacy? - Na pewno jednym z głównych hitów komunijnych są konsole do gier, to jeden z najbardziej popularnych prezentów. Ja sam kupiłem chrześniakowi konsolę. Drugim popularnym produktem są elektryczne hulajnogi, a trzecim - choć tu byłbym ostrożny - są smartfony. Jednak wiele osób zastanawia się, czy to odpowiedni wiek na smartfon - powiedział w programie "Money. To się liczy" Wojciech Wieroński, członek zarządu MediaMarkt w Polsce. - Jeśli chodzi o kategorie cenowe to raczej wybierane są droższe prezenty. Konsola kosztuje ponad 2 tys. złotych, tak samo hulajnoga czy smartfon. Te 2 tys. złotych to jest taki próg cenowy, wokół którego klienci się poruszają - dodał.

KOMENTARZE
(11)
Marzena
7 miesięcy temu
My daliśmy hulajnogę elektryczna young rider od manty. Uważamy to za dobry prezent bo synowie na prawdę mają masę frajdy
bbb
3 lata temu
W dobie nauczania zdalnego warto pomyslec o laptopie a przy sprzecie gamingowym mozna i pograc i sie pouczyc
Ada
3 lata temu
Ani hulajnoga, ani konsola ani tablet. Mam zamiar dać na komunię pieniądze i voucher do aerotunelu w Lesznie. Myślę, że wystarczy. Jak rodzice chcą to mogą kupować konsolę, ale wtedy dziecko cały czas będzie tylko przed nią siedziało i grało.
Polak
3 lata temu
po co komunia zróbmy dzień prezentów dla 3 klawiszów
kupujcie!
3 lata temu
W hulajnogach elektrycznych cała nadzieja ortopedii :)