Notowania

Prezydent Trzaskowski uczy się występować przed kamerą. Ratusz płaci prawie 2 mln zł

Warszawski ratusz planuje wydać niemal 2 mln zł na szkolenia medialne. Dzięki nim Rafał Trzaskowski i jego bliscy współpracownicy mają poznać sekrety występów przed kamerą. To jednak tylko część programu szkoleń dla władz stolicy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP.PL)
Władze stolicy nauczą się też, jak zarządzać czasem i zmianą

Według "Super Expressu", na szkolenie "trening medialny” pójdzie 1,83 mln zł z budżetu Warszawy. To jednak tylko część szerszego programu "Lider Zmiany w Samorządzie Warszawskim”. Władze stolicy nauczą się podczas zajęć również jak zarządzać czasem czy jak zarządzać zmianą.

Według "SE" szkolenia są przewidziane dla prezydenta stolicy, jak i dla jego najbliższych współpracowników, na przykład wiceprezydenta Pawła Rabieja.

Trzaskowski ostro o TVP. "Brakuje mi cenzuralnych słów". Obejrzyj wideo:

Zdaniem ekspertów, prezydent Warszawy dość dobrze radzi sobie w mediach, choć szkolenie mu zaszkodzić nie powinno. - Rzeczywiście może on sprawiać wrażenie człowieka spiętego. Chyba właśnie nad tym powinien trochę popracować, bo po kampanii próbuje odciąć się od wizerunku polityka zbyt sztywnego - mówi "SE" Bartłomiej Biskup, politolog z UW.

Zdaniem eksperta, bardziej na szkoleniach może skorzystać Rabiej. - Tutaj przydałoby się szkolenie z sytuacji kryzysowych w mediach. Czyli jak przygotowywać się do wystąpień i odpowiadać na pytania - uważa Bartłomiej Biskup.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
14-03-2019

FelaTo chyba jakieś jaja.To sobie Warszawiacy wybrali inteligenta ,który nie radzi sobie intelektualnie i wydaję mln teraz na szkolenia 😂😂😂

14-03-2019

...Będzie się uczyć jak wciskać lemingom siano do głów.

14-03-2019

jackuZa to prosto do paki

Rozwiń komentarze (36)