Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Program Money.pl 31.01 | Ceny mieszkań wreszcie spadną? Wiele zależy od decyzji rządu

Czy w 2023 r. są szanse na to, że ceny mieszkań spadną? Według Bartosza Turka, głównego analityka HRE Investments, są możliwe kilkuprocentowe spadki w niektórych lokalizacjach. Wiele jednak zależy od tego, czy w tym roku wejdzie w życie rządowy program mieszkaniowy. Jeśli tak, to na spadki raczej nie ma co liczyć, ale jednocześnie powstrzymałoby to skokowy wzrost cen w 2024 r. - przewidywał Turek w programie Money.pl.

Tagi:
0
0
4
Podziel się
Komentarze (4)
zobacz więcej komentarzy (4)
KOMENTARZE
(4)
Nnn
2 miesiące temu
Zaczynaj kombinować co zrobić żeby ich ludzie na latarniach nie powiesili za to że zostali wprowadzeni w błąd co do rynku nieruchomości. Inna sprawa że nikt nie zabraniał wpisania w google "wyże demograficzne w Polsce". Ten rok jest pierwszym rokiem umierania pierwszego roku wyżu demograficznego który się zaczął w 1946 roku. Będzie się działo. Będą miliony pustych nikomu niepotrzebnych nieruchomości mieszkalnych. Spadkobiercy będą się zarzekali spadków w postaci nieruchomości na skarb państwa żeby nie płacić podatków i opłat związanych z posiadaniem. Państwo będzie takie nieruchomości sprzedawalo po złotówce żeby się tylko pozbyć.
Nick
2 miesiące temu
Niektórzy masakrycznie wykorzystują i zawyżają ceny mieszkań, sle przez to wiele ogłoszeń wisi, bo nikt nie jest jeleniem.
Fan Turka
2 miesiące temu
Turek i wszystko jasne, ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział
Fred
2 miesiące temu
Póki na rynek jest wypychane mnóstwo pustej gotówki wykreowanej z powietrza przez banksterów, póty nie będzie końca dmuchania bańki na nieruchomościach. Ich cena musi iść do góry bo na rynek ciągle jest napływ gotówki. Chcecie żeby nieruchomości wróciły do normalnych cen? Zakażcie bankom rozdawać drukowany pieniądz na lewo i prawo.