Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
oszczędzanie
07.02.2019 12:57

Ranking kont oszczędnościowych - luty 2019

Sprawdź, w którym banku zyskasz najwięcej na koncie oszczędnościowym.

Podziel się
Dodaj komentarz

Chcesz w końcu zacząć oszczędzać? Wybierz konto oszczędnościowe. To, ile na nim zarobisz, zależy od tego, jak duże kwoty będziesz na nim odkładać, a także od tego, czy będziesz to robić regularnie. Miesięczny zysk może wydawać ci się niewielki, ale w perspektywie roku, możesz zarobić ponad 100 zł.

Z przeprowadzonej przez mnie analizy wynika, że większość kont posiada zmienne oprocentowanie. Jeżeli zatem zainteresowało cię atrakcyjne 3 proc. na koncie oszczędnościowym, sprawdź, przez jaki czas będzie obowiązywało i ile wyniesie po upływie okresu promocyjnego, a także jakie dodatkowe warunki musisz spełnić.

W tym miesiącu przeanalizowałam, które rachunki oszczędnościowe są godne uwagi i ile możesz na nich zarobić. To właśnie zysk miał główny wpływ na pozycję danego rachunku w rankingu. Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego rachunek z oprocentowaniem 3 proc. znalazł się niżej w zestawieniu niż ten, którego oprocentowanie wynosi 2,20 proc., zwróć uwagę na okres jego obowiązywania i czy po jego zakończeniu, oprocentowanie nie spada nagle do 0,70 proc.

Dla wyliczenia zysku założyłam, że początkowo wpłacisz na dane konto oszczędnościowe środki w kwocie 1 tys. zł, a następnie przez kolejnych 11 miesięcy będziesz regularnie zasilał je kwotą 500 zł.

Tagi: oszczędzanie, konto oszczędnościowe, ranking kont oszczędnościowych, zysk, finanse osobiste, ranking money.pl, wiadomości, artykuły promowane, porady, ranking
Źródło:
direct.money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
07-02-2019

wnvKto to pisze?! Gdzie ta "przeprowadzona analiza"?!!

12-03-2019

JerzyGdzie jest ten ranking ? Pismak wziął wierszówkę a ja głupi kliknąłem. Moje dawniej ulubione Money pl. od pewnego czasu idzie stopniowo na dno :(

07-02-2019

hg55ha ha. 100 zł możesz zarobić.

Rozwiń komentarze (3)