Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ranking kredytów na zakup samochodu - styczeń 2019

2
Podziel się:

Przez kilka dni jeździłem Mitsubishi Eclipse Cross. Testowałem go zarówno w mieście, jak i na trasie. Sprawdziłem też, w którym banku można znaleźć najlepszy kredyt na sfinansowanie jego zakupu.

Ranking kredytów na zakup samochodu - styczeń 2019
bEKbjzrF

Po polskich ulicach jeździ coraz więcej crossoverów i SUV-ów. Nowością na rynku jest produkowany od 2017 r. Mitsubishi Eclipse Cross, SUV Coupe. Testowałem go przez kilka dni i wiem, jak sprawdza się w mieście, jak i na dłuższej trasie. Przeczytaj, czy warto go kupić oraz gdzie znaleźć najlepszy kredyt na ten cel.

Kompaktowe crossovery i SUV-y są coraz popularniejsze wśród polskich kierowców. Do najbardziej popularnych należą m.in. Dacia Duster (w 2018 r. zarejestrowanych 9 845 szt. tego modelu), Nissan Qashqai (8 533 zarejestrowane egzemplarze w 2018 r.) czy Hyundai Tucson (8 065 zarejestrowanych egzemplarzy w 2018 r.). Jednym ze sprzedawanych w Polsce SUV-ów jest Mitsubishi Eclipse Cross (producent określa go mianem SUV Coupe). Od innych SUV-ów dostępnych na rynku wyróżnia go wygląd – opadająca linia dachu). To właśnie dla tego modelu szukałem najlepszego kredytu.

bEKbjzsi
ranking money.pl
artykuły promowane
porady
Źródło:
direct.money.pl
KOMENTARZE
(2)
lnx
3 lata temu
zamiast rankingu product placement
Noi
3 lata temu
Gdzie ten ranking???