Trwa ładowanie...
bEKPhbph
Notowania
Przejdź na

Rekonstrukcja rządu. Emilewicz tłumaczy odejście Szumowskiego

Na jesień zapowiadana jest rekonstrukcja rzadu, tymczasem już w ostatnich dniach dwóch ministrów zrezygnowało z własnej woli. Mowa o szefie MSZ Jacku Czaputowiczu i ministrze zdrowia Łukaszu Szumowskim. Co na to wicepremier Jadwiga Emilewicz? - Minister Szumowski rozmawiał z panem premierem o zakończeniu swojej misji jeszcze na początku tego roku. To był czas, kiedy nie myśleliśmy o COVID-19 i jego misja przedłużyła się. To był prawdopodobnie najciężej pracujący minister zdrowia od 30 lat - zachwalała w programie "Money. To się liczy". - Można zrozumieć jego zmęczenie. Czas, który wybrał na odejście, jest bardzo racjonalny. Nie wiadomo dokładnie, kiedy ostatecznie rekonstrukcja rządu będzie miała miejsce. A każdy tydzień, który przybliża nas do sezonu grypowego, byłby trudniejszy dla nowego ministra zdrowia - dodała.

0
0
3
Podziel się
Komentarze (3)
zobacz więcej komentarzy (3)
bEKPhbpt
KOMENTARZE
(3)
Pozamykany
rok temu
Jak ktoś wykonuje ciężką pracę to widać efekty wymierne, a tu poza szemranymi interesami " ciężką pracą" mamy nazywać pozamykanie Polaków w mieszkaniach?
tak to ludzie...
rok temu
no błagam nikt nie wierzy w te bzdury. Nakradł się i ucieka. I oczywiście nigdy nie odpowie za przywłaszczenie publicznych pieniedzy. Norma w tym chorym kraju.
prokurator
rok temu
tlumaczy i tak...przykre ale prawdziwe ze nie zostanie rozliczony za finanse za zakupy maseczek itd .....
bEKPhbpL