Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Redakcja money.pl
|
aktualizacja

Remont mieszkania w przedwojennej kamienicy. "Fachowiec był oburzony"

Mieszkania w starych kamienicach mają niepowtarzalny klimat, ale niosą też ze sobą pewne niedogodności. Bohaterem najnowszego odcinka "Pomysłu na dom" jest właśnie taki lokal. Główną jego atrakcją jest wielki salon. Dokonując metamorfozy starego mieszkania, możemy to zrobić albo oszczędnie, albo dokonać gruntownego remontu. Do tego potrzebujemy jednak przeszkolonej grupy ludzi, a znalezienie takich fachowców nie jest łatwe. - Zorganizowałam casting. W weekend przyjmowałyśmy z przyjaciółką pracowników, którzy mijali się w drzwiach. Zapisywałam plusy i minusy, wszystkie wrażenia. Finalnie wygrała ekipa, w której fachowiec początkowo był oburzony. Powiedział, że nie będzie brał udziału w castingu. Ostatecznie to był dobry wybór - mówi właścicielka Karolina Michalak. Jak zaznacza, głównym problemem okazały się nierówne ściany i posadzka. Remont kosztował niecałe 4 tys. zł za metr kwadratowy (fot. Edyta Steć AHDphoto/Dariusz Dyr).

nieruchomości
53
Podziel się:
KOMENTARZE
(53)
marinata
3 miesiące temu
Ślicznie
Jons
3 miesiące temu
3 droga. To inaczej 3 anal. A Tusk powiedzial A kuku.Raczwj wiwkszosc niechciala jego powrotu.
Kapitalizm to...
3 miesiące temu
Nareszcie sensowniejszy odcinek, a nie kolejny o uroczych domach w środku lasu, na srodku łąki, pola itp. lansowanie urban sprawla. Jest w Polsce miliony mieszkan i domów w dobrych lokalizacjach, które mozna remontowac i normalnie mieszkac, a nie zabudowywac kazdą resztkę niezabudowanego jeszcze terenu generując koniecznosc samochodozy, pociągając koniecznosc rozbudowy i tak nadmiernie rozbudowanej juz sieci dróg, zasilania, szambo (lub pseudoekologiczna przydomowa zanieczyszczalnia srodowiska zwana oczyszczalnią scieków) itd.
maciek
3 miesiące temu
tragedia
Cedryk
3 miesiące temu
Hołownia stosuje taktykę współczesnego opium dla mas . A tiktokowcy się cieszą. Ale już nie długo. Bo tylko do czasu aż rodziców znowu nie będzie stać na nowe dla nich buty,kurtki czy nawet tiszerty. Już słychać coraz częściej żale, że ktoś dał się omamić i głosował na po albo holownie i nierozgarniętego tygryska.
...
Następna strona