Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Od 8 maja rząd odmraża hotele. Ile po miesiącach lockdownu będą kosztowały noclegi w Polsce? - Średnia cena to około 50-60 złotych. Te ceny delikatnie wahają się w różnych miejscowościach. Należy też brać pod uwagę odległość obiektu od centrum miasta, plaży czy górskich szlaków. Również znaczenie ma wyposażenie i wielkość obiektu. Jest wiele zmiennych, które trzeba brać pod uwagę. Natomiast w wakacje będzie drożej. Warto zadbać o rezerwację wcześniej, bo teraz ceny są jeszcze trochę korzystniejsze - tłumaczyła w programie "Newsroom WP" Kamila Miciuła z serwisu Nocowanie.pl. Jak dodała, sezon urlopowy zaczyna się w Polsce wydłużać, ludzie coraz chętniej rezerwują noclegi w czerwcu i we wrześniu. Z dnia na dzień liczba zainteresowanych noclegami jest coraz większa i rośnie liczba rezerwacji.

KOMENTARZE
(4)
Gienia
3 lata temu
Ja nie mogę się doczekać tego wypoczynku. Już zarezerwowałam nocleg w Grand lubicz w Ustce. Ze SPA to chyba nigdy nie wyjdę.
vfrtgb
3 lata temu
W życiu nie pojadę na wakacje do hotelu. Choćby mi kilka bonów turystycznych przyznawano. Wolę wyprawy samodzielnie organizowane i samowystarczalność. Kamper lub namiot. to jest to.
vgyes
3 lata temu
Mam bezsensowny bon na dziecko ale go nie wykorzystam, Choćby za darmo w hotelach przyjmowali ja wolę wyjazdy samodzielne pod namioty po różnych zakątkach Europy.
fred
3 lata temu
Ja nic nie zapłacę.