Notowania

Sieć Sano zmienia szyld. Dziewięć nowych Stokrotek w Bydgoszczy

Do końca drugiego kwartału sklepy Sano zmienią swoją nazwę na Stokrotka. Na pierwszy ogień pójdą punkty w Bydgoszczy. Przed połączeniem ze Stokrotką, sieć Sano miała 36 punktów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Markety Sano zastępują sklepy z szyldem Stokrotki. Ale marka zupełnie nie zniknie (Fot: Artur Szczepanski/REPORTER)

- Zdajemy sobie sprawę z wartości, jaką wypracowało Sano. Chcemy utrzymać wysokie standardy i unikalne wartości tych sklepów. Mimo, że oficjalnie zmieni się ich nazwa to jednak zależy nam na tym, aby pozostawić w tych sklepach wszystko, co dotychczas najbardziej cenili sobie klienci" - mówi dyrektor handlowy sieci Stokrotka Mirosław Wawryszczuk.

Firma jednak zapewnia, że nawet gdy wszystkie sklepy Sano zmienią się w Stokrotki, to marka do końca nie zniknie z rynku. - Z myślą o wygodzie tych klientów, którzy często robią zakupy przez internet pozostawimy prężnie działający sklep internetowy Sano pod dotychczasową nazwą - dodał Mirosław Wawryszczuk.

Sieć Sano miała przed połączeniem ze Stokrotką 36 sklepów w północnej i zachodniej Polsce.

Po połączeniu z Sano, Stokrotka ma ponad 550 sklepów różnych formatów i zatrudnia ponad 10 tysięcy pracowników. O przejęciu Sano przez Stokrotkę poinformowano w grudniu 2018 r.

Stokrotka zwiększa liczbę sklepów w rekordowym tempie. Zobacz wideo:

Stokrotka od wiosny 2018 roku należy do litewskiej Maxime Grupe. Litwini poinformowali też, że zamierzają otworzyć kolejne 120-140 sklepów na pięciu rynkach, a wiele z nich będzie w Polsce. Spółka chce też zainwestować w 2019 r. przynajmniej 100 mln euro w ekspansję i modernizację swoich sieci sklepów na wszystkich rynkach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
13-02-2019

xxxxxStokrotki i Żabki najdroższe sklepy i najbardziej się rozrastają. Rząd wywala tanie markety zastepując je droższymi sklepikami w ktorych niewiele co … Czytaj całość

13-02-2019

matematykznana sieć - 36 placówek, super, normalnie kolos.

13-02-2019

JordanRzeczywiście bardzo znana sieć - słyszę o niej pierwszy raz w życiu.

Rozwiń komentarze (43)