Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sprzedaż alkoholu przez internet. W Polsce jest problem. Palikot: absurdalna sytuacja

W Polsce sprzedaż alkoholu przez internet jest utrudniona, natomiast w Europie nie ma z tym większego problemu. - To jest absurdalna sytuacja, że nie możemy sprzedawać oficjalnie przez internet alkoholu, zwłaszcza mocnego. Wszyscy to jakoś omijamy. Ciągle się to udaje poprzez platformy dla inwestorów, członków klubu i tak dalej. Ale to jest bez sensu. Bo jeśli jesteśmy w stanie sprawdzić, czy osoba jest dorosła, czy nie, to naprawdę nie ma żadnych przeszkód, żeby to działało. Dziwię się, że są tego typu ograniczenia. Wskutek tego Polacy kupują piwo z czeskich, niemieckich czy angielskich sklepów internetowych. Pieniądze, które mogłyby być zarobione w Polsce, jadą za granicę - mówił w programie "Money. To się liczy" Janusz Palikot, były polityk, a dziś prezes spółki Tenczyńska Okovita S.A. - To jest jakaś hipokryzja, którą trudno zrozumieć. Każdy boi się dotknąć ustawy o wychowaniu w trzeźwości - ocenił.

0
0
7
Podziel się
Komentarze (7)
zobacz więcej komentarzy (7)
KOMENTARZE
(7)
jacku
3 lata temu
Znalazł się autorytet moralny
abc
3 lata temu
Kiedy zasiadal w sejmie jako posel i zamiast walczyc z hipokryzja ktora dzis go tak uwiera to przez prawie cala kadencje walczyl krzyzami,
krysia
3 lata temu
No i ma rację. Pod płaszczykiem "wychowania w trzeźwości" napycha się zagraniczną gospodarkę ale płacić podatki to mamy my!!!!!!
wp
3 lata temu
Alkoholu jest za duzo!!! Jeszcze go w internecie brakuje!!!
lobbystom w n...
3 lata temu
Potrafili do smogu doliczyć saharyjski pył to potrafią propinację przywrócić.