Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|

Warszawa jak inny kraj? Dane pokazują, że stolica zdecydowanie się wyróżnia

107
Podziel się:

5896,93 zł brutto, czyli blisko 4200 zł na rękę miesięcznie zarabia statystyczny Warszawiak. Przeciętny Polak ma pensję o ponad 1000 zł niższą. Czy z tego wynika taka niechęć do stolicy?

Warszawa jak inny kraj? Dane pokazują, że stolica zdecydowanie się wyróżnia
bEsoFPeJ

Około 4200 zł na rękę miesięcznie zarabia zwykły warszawiak. Przeciętny Polak ma pensję o ponad 1000 zł niższą. To dlatego tak bardzo nie przepadamy za stolicą?

Nie tylko metro wyróżnia Warszawę. Dane pokazują, że największe polskie miasto jest praktycznie niczym inny kraj. Nawet w takiej kwestii jak zdawalność matur widać różnice na linii warszawiak-Polak. Dużo mniejsze jest tu też bezrobocie, statystycznie częściej to tu padają główne wygrane w Lotto. A mieszkańcy mają o kilka metrów kwadratowych w galeriach handlowych więcej przypadających na jedną osobę.

bEsoFPeL

Co sprawia, że Warszawa nie jest jednak taka wspaniała?

bEsoFPfm
wiadomości
gospodarka
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(107)
statistic
5 lata temu
[QUOTE] Około 4200 zł na rękę miesięcznie zarabia zwykły warszawiak. [/QUOTE] To oczywiście nie jest żart tylko statystyka. Ja zarabiam 1 000.00 a Nowak zarabia 10 000.00. Więc średnio zarabiamy 5 500,00. Tylko jemu jakoś jest weselej.
Owes
5 lata temu
To chyba zart. Kto tyle zarabia. Ja tyle nie mam brutto!
Kkk
5 lata temu
4200 na reke?? Ja nawet tyle nie mam brutto...nawet polowy nie mam k...a co to za bzdury. Niech wkoncu wysadza sie dzihadysci czy putin to rozwali bo sie tego czytac nie da...mam dosc
bEsoFPfn
ziutka
5 lata temu
halo... kto tyle zarabia? przeciętny warszawiak? skąd to wzięliście??
JaNick
5 lata temu
Banda kolesiów. I tyle. Rączka rączkę myje !!!!!
...
Następna strona