Trwa ładowanie...
bErFeBuJ

Notowania

Przejdź na

Tarcza antykryzysowa 2.0. Jakie propozycje z ministerstwa pracy

- Tematem dyskusyjnym i do rozstrzygnięcia na Radzie Ministrów jest kwestia zwolnienia ze składek emerytalnych dla mikroprzedsiębiorców. Grupą, która jest poszkodowana, to przedsiębiorstwa małe, do 49 pracowników. Zastanawiamy się, jak ich wspomóc. Jednym z tematów jest wydłużenie okresu niepłacenia lub odroczenia składek - mówił w programie "Money. To się liczy" Stanisław Szwed, wiceminister rodziny i pracy. Jak zapewnił, nie ma planów zawieszenia wypłat 500+ czy trzynastej emerytury. - Nie wyobrażam sobie tego - dodał.

0
0
324
Podziel się
Komentarze (324)
zobacz więcej komentarzy (324)
bErFeBuV
KOMENTARZE
(324)
Quark
rok temu
To że Pan sobie nie wyobraża zawieszenia 500+ nie znaczy, że nie będzie to konieczne, z prozaicznego powodu, czyli braku pieniędzy. Niby skąd się one wezmą, skoro gospodarka stoi i wpływy do budżetu małe. Do tego nie wiadomo ile to potrwa, co oznacza że noe da się przewidzieć jak bardzo źle będzie.
Raz sierpem ....
rok temu
Od pieciu lat piswirus toczy ta kraine, i nareszcie nadeszla, ta chwila oczekiwana przez polowe polakow, mamy Grecje, czas zaczac sadzic palmy zamiast cebuli.
Endol
rok temu
Pracując na etacie w mam dodatkową indywidualną praktykę lekarską nie mogę liczyć na żadną pomoc od Państwa ani w zakresie składek czy tzw.postojowego a koszty pozostały a nawet zwiększyły się bo muszę na wolnym rynku skupować środki ochrony osobistej po horrendalnych cenach np..komplet na przyjęcie pacjenta wychodzi ok.300-400zł. Na razie przyjecia interwencyjne tylko w razie bezwzględnej konieczności bo wszystkie planowe leczenie są wstrzymane.
bErFeBvn
Kicia
rok temu
Też byłam tego zdania, że tylko dla pracujących... Ale w tej sytuacji, zwolnienia są bardzo duze(10 lat pracy) też jestem zwolniona i nie z mojej winy to jak zabiorą mi 500 plus to masakra:-(
Podatnik
rok temu
Zlikwidować wszystkie wsparcia programowe, obniżyć podatki, zwolnić z administracji obsługujących te idiotyczne programy, urzędników, przekwalifikować i wrzucić na rynek pracy, dziękuję za uwagę.
...
Następna strona