Trwa ładowanie...
bErXBTzF

Notowania

Przejdź na

Tarcza antykryzysowa. Roman Giertych krytykuje rządowy projekt

- To, co dotknie nas wszystkich, to jest brak przygotowania naszego kraju na czarną godzinę. Rząd polski wydał pieniądze, które na przykład Niemcy zbierały przez całe lata prosperity. W tej chwili firmy niemieckie mogą liczyć na zwrot wynagrodzeń pracowników w 100 procentach. To, co zaproponował rząd w tarczy antykryzysowej, jest pełne dziur - mówił w programie Wirtualnej Polski Roman Giertych. - Jeśli nie zostaną przyjęte poprawki Senatu, a wydaje się, że nie będą przyjęte, to będziemy mieli katastrofę gospodarczą, za którą będzie odpowiadał rząd PiS. PiS nie ma pieniędzy, bo wydał je na łapówki wyborcze - dodał.

1090 reakcji
485
204
401
Podziel się
Komentarze (401)
zobacz więcej komentarzy (401)
bErXBTzR
KOMENTARZE
(401)
Bolo
rok temu
Czekałem na kryzys i wiedziałem że on zmiecie pis od władzy ,szkoda tylko że zapalnikiem tego kryzysu jest wirus.
pan
rok temu
Koński łeb minister od mundurków z mózgiem koliberka.
normalny
rok temu
Giertych, czy to specjalista od prawa ?? czy specjalista od prawa cywilnego, karnego ?? a może specjalista od wszystkiego ??????...
bErXBTAj
Jedem das Sei...
rok temu
Oddajcie pisowcy, gdzie są te setki miliardów odebranych vatowskim karuzelom? kaczyński z mafią rozdał, rozkradł prawie wszystko. z 4,6 mld w Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych zostało 700 mln. Co dostaną zwalniani ludzie? Poszło na seniorów- ograniczonych trolli?
Loki
rok temu
kto pozwala aby nim rządził ktoś z pisu, ci gestapowcy i SA-mani, sam jest zbrodniarzem.
...
Następna strona