Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Agnieszka Kopacz-Domańska
Agnieszka Kopacz-Domańska
|
aktualizacja

"To coś więcej niż pomaganie". Tylko 15 proc. Polaków ma problem ze spłatą kredytu

- W skrajnym scenariuszu, zakładając, że wszyscy uprawnieni skorzystają z wakacji kredytowych, koszt będzie wynosił 20 mld zł - powiedział w programie "Newsroom" WP dr Piotr Bodył-Szymala, radca prawny, Monitor Prawa Bankowego. - Trzeba czekać na informację banków na temat zainteresowania programem. Wiem jedno: jeśli dużo osób z tego skorzysta, to będzie to coś więcej niż pomaganie, dlatego że w tej chwili nie więcej niż 15-20 proc. kredytobiorców ma problemy finansowe. To oznacza, że przeznaczają na raty więcej niż 50 proc. swoich dochodów. Swoją drogą, takie pytanie: kto był na darmowych wakacjach? Bo ja nigdy nie byłem. Ktoś zatem i za te wakacje będzie musiał zapłacić.
KOMENTARZE
(99)
Bankster
2 lata temu
Jakby kazali wam zapłacić 3 razy tyle ile mieliście zapłacić na początku za "wakacje" a zapłacili byście 2,99 to byłyby to darmowe wakacje?
Jaroo
2 lata temu
Co za różnica. W normalnej sytuacji większość ludzi powinno normalnie funkcjonować, ale po co.
KTO UTONIE ?
2 lata temu
PIS TYLKO WYDŁUŻA AGONIĘ , TAK DO WYBORÓW. POTEM KREDYCIARZE UTONĄ. TAKI JEST PLAN PISU.
Andżela
2 lata temu
banksterka nie musiała podnosić rat o 100% bo komuna nie kontroluje niczego i dopuściła do takiej sytuacji, gdyby ktokolwiek w tych lichwiarskich instytucjach miał odrobine rozumu i honoru to zostawił by raty jak były, i tak banki zarabiały na kredytach krocie, chytry 2 razy traci
ioujkmn
2 lata temu
Widziały gały co brały. A miljonowe zarobki na handlu mieszkaniami. Kupowali 10 lokali na raty na 30 lat. Potem po kolei sprzedawali i wynajmowali za ogromne pieniądze . Dorobili się majątków na innych Polakach bo umieli i wiedzieli jak kraśc. A teraz trzeba i spłacac wszystko co ukradli obywatelom i płacić!!!!!!
...
Następna strona