Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

To już wojna. Meksyk wysyła armię przeciwko... Uberowi

5
Podziel się

Meksykańska Gwardia Narodowa otrzymała bojowe zadanie: uniemożliwić obywatelom korzystanie z Ubera na lotniskach w kraju.

Wcześniej w tym miesiącu ok. 4 tys. taksówkarzy zablokowało ulice Meksyku, protestując przeciwko świadczeniu usług przez serwisy takie jak Uber, Didi czy Cabify.
Wcześniej w tym miesiącu ok. 4 tys. taksówkarzy zablokowało ulice Meksyku, protestując przeciwko świadczeniu usług przez serwisy takie jak Uber, Didi czy Cabify. (Materiały prasowe)
bDBhXOZN

Decyzja zapadła po spotkaniu przedstawicieli Ministerstwa Spraw Wewnętrznych z przedstawicielami stowarzyszenia taksówkarzy. Akcję mają wspólnie przeprowadzić Gwardia Narodowa oraz Ministerstwo Komunikacji i Transportu.

Celem jest zapewnienie, iż usługi w 56 portach lotniczych kraju świadczyć będą tylko taksówki z federalną licencją.

bDBhXOZP

Meksykanie w mediach społecznościowych krytykują działania władz. Zwracają uwagę, że Gwardia Narodowa powinna mieć inne zadania w obliczu rosnącej skali przemocy w kraju.

Dowiedz się: Uber wprowadza platformę Uber Freight do Polski
tu wstaw treść

Wcześniej w tym miesiącu ok. 4 tys. taksówkarzy zablokowało ulice Meksyku, protestując przeciwko świadczeniu usług przez serwisy takie jak Uber, Didi czy Cabify.

Zobacz także: Kongres 590 - Konferencja PKP
bDBhXOZV

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDBhXPaq
wiadomości
gospodarka
KOMENTARZE
(5)
Twój nick
rok temu
W meksyku to jest nie tylko komuna ale i całkowity chaos, anarchia. Kartele narkotykowe mają w garści wszystkich polityków, wojsko i policję. Jak im zagrają to tak tańczą kukiełki. Totalna degrengolaada jeszcze gorzej niż w Polsce.
hehe
rok temu
warszawa jest kilka razy mniejsza a taksowkarzy 2 i pol raza wiecej, przy ostatnim protescie ktory mogl przyniesc podobny efekt jak w meksyku szefowie najwiekszych ich zwiazkow dali sie kupic i protest wygaszono a niedlugo pozniej cierpy obudzily sie z reka w nowej ustawie
Robert
rok temu
Z dymem powinien pójść cały ten uber i jemu podobne
bDBhXPar
smref
rok temu
ale meksyk !!! zamiast walczyć z kartelami narkotykowymi które zbijają policjantów, rząd meksyku za wroga obrał sobie uberowców. pewnie ich pokona bo to przeciwnik słabiutki jest, ale rząd będzie mógł obrąbić sukces. jeszcze raz podkreślę: ale meksyk !!!
Piada
rok temu
Socjalizm ma wiele obliczy ale zawsze kończy się to bankructwem kraju i biedą zwykłych ludzi