Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac.
KRWL
|

To on będzie ścigał rodziny PiS w spółkach. Zastępca Jacka Sasina przygotuje listę zatrudnionych po znajomości

68
Podziel się:

Andrzej Śliwka ma według informacji RMF FM zajmować się tworzeniem listy członków rodzin polityków PiS w spółkach państwowych. Na pierwszy ogień mają pójść osoby, które dostały pracę po znajomości, a nie ze względu na kompetencje.

To on będzie ścigał rodziny PiS w spółkach. Zastępca Jacka Sasina przygotuje listę zatrudnionych po znajomości
Andrzej Śliwka, zastępca Jacka Sasina, ma przygotować listę członków rodzin posłów w spółkach (Flickr, Prawo i Sprawiedliwość Flickr)
bEEzfdud

Wiceminister Andrzej Śliwka ma według informacji dziennikarza Krzysztofa Berendy zajmować się poszukiwaniem rodzin posłów i senatorów Zjednoczonej Prawicy w spółkach skarbu państwa.

Według ustaleń dziennikarza wiceminister aktywów państwowych najpierw ma przygotować listę osób, które miałby odstać pracę nie dzięki kompetencjom, a krewnym.

W trakcie konwencji Prawa i Sprawiedliwości zapowiedziano tzw. uchwałę sanacyjną, która ma zabraniać zatrudniania rodzin polityków w spółkach skarbu państwa.

bEEzfduf
Zobacz także: Lex TVN. Ekonomista: Zagrożenie dla gospodarki, inwestorzy już o to pytają

Przepisy nie będą obowiązywały osób już pracujących. Oczywiście w ramach specjalnych sytuacji rodzina polityków PiS będzie mogła zostać zatrudniona w państwowych spółkach. O ”wyjątkowych sytuacjach” ma decydować minister aktywów państwowych Jacek Sasin.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEzfduG
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(68)
Radny
3 miesiące temu
No to po co mi być w Pisie? Byłem wierny. Przegrywaliśmy ( za Tuska ) wszystko co można było przegrywać. Zyłem ,ja i moja rodzina na kredyt . Nie da się uprawiać polityki ,nawet tej lokalnej i pracować. Teraz dajcie spłacić. Co ja teraz zrobię? Komornik?
Radnyspółkowi...
3 miesiące temu
No to po co mi być w Pisie? Byłem wierny. Przegrywaliśmy ( za Tuska ) wszystko co można było przegrywać.Zyłem ,ja i moja rodzina na kredyt . Nie da się uprawiać polityki ,nawet tej lokalnej i pracować. Teraz dajcie spłacić. Co ja teraz zrobię? Komornik?
M&K
3 miesiące temu
Nepotyzm PIS zwalczy żarliwą modlitwą i hojną ofiarą dla ojca Rydzyka za wstawiennictwo. Amen
bEEzfduH
Iuuuu
3 miesiące temu
O kolejna posadzka. Myślę że najlepsze kwalifikacje ma sąsiad Sasina
Tur
3 miesiące temu
Nonsens, żaden minister nie będzie pilnował swoich kolegów, to samo dzieje się w samorządach, nie ma na to lekarstwa, brak etyki zawodowej, ale i bezczelność tych ludzi nie zna granic.
...
Następna strona