Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Arłukowicz: Najlepsza koalicja z PSL

0
Podziel się:

Krytyka Grzegorza Napieralskiego trwa. Tym razem komentuje Bartosz Arłukowicz.

Arłukowicz: Najlepsza koalicja z PSL
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bFewOWGJ

Bartosz Arłukowicz, który jeszcze kilka miesięcy temu był w SLD, a teraz reprezentuje Platformę Obywatelską, nie ma - jak mówi - satysfakcji z pokonania w Szczecinie Grzegorza Napieralskiego.

Arłukowicz, po przeliczeniu wyników z 96 procent obwodowych komisji, zdobył ponad 97 tysięcy głosów. Szef SLD zaledwie 23 tysiące. Arłukowicz powiedział, że satysfakcję czuje ze swojego sukcesu, a nie porażki przeciwników:

- _ Ja odczuwam satysfakcje z tego, że mieszkańcy Szczecina zaufali mi. Grzegorz Napieralski nie tolerował odmienności poglądów, dyskusji, a ludzie tego szukają _ - mówi Arłukowicz.

bFewOWGL

POSŁUCHAJ BARTOSZA ARŁUKOWICZA:

Bartosz Arłukowicz powiedział, że najlepszym rozwiązaniem będzie koalicja Platformy Obywatelskiej z PSL-em. Zapytany o ewentualną koalicję z Ruchem Palikota, Bartosz Arłukowicz powiedział, _ zobaczymy, poczekajmy na wyniki wyborcze _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/18/t160786.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/napieralski;zrzeknie;sie;szefostwa;sld,61,0,933181.html) Grzegorz Napieralski bankrutem. Sam zrezygnował - _ Koncepcja Grzegorza Napieralskiego zbankrutowała _ - tak komentuje wynik wyborczy SLD Wojciech Olejniczak.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/136/t139144.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/arlukowicz;miejsce;na;liscie;jest;wazne,7,0,827143.html) Arłukowicz: Miejsce na liście jest ważne Nowy sekretarz stanu w kancelarii premiera otrzymał już zaproszenie do klubu PO i zamierza się spotkać z władzami klubu Platformy.
bFewOWHm
KOMENTARZE
(0)