Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Awantura w PiS. "Nie będziemy milczeć"

0
Podziel się:

Banaś i Włosowicz wydarzą oświadczenie. - To sfrustrowani panowie - uważa Kempa.

Awantura w PiS. "Nie będziemy milczeć"
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Senator Grzegorz Banaś, który w piątek wystąpił z PiS oraz eurodeputowany PiS Jacek Włosowicz planują wydać oświadczenie, w którym odniosą się do padających pod ich adresem zarzutów. Posłanka Beata Kempa określiła ich mianem _ dwóch sfrustrowanych panów _, którym być może _ męska godność _ nie pozwala pogodzić się z sytuacją.

Stwierdziła, że mimo to ona będzie się do nich uśmiechać, a najważniejsze dla niej jest poparcie działaczy w powiatach. Kempa prognozuje _ wspaniałą przyszłość _, która czeka świętokrzyski PiS pod jej rządami.

- _ Nie będziemy milczeć w świetle nieprawdziwych i obraźliwych oskarżeń. Zamierzamy wydać oświadczenie w tej sprawie _ - powiedział senator Banaś dla _ Gazety Wyborczej _.

Komitet polityczny PiS na żądanie prezesa Jarosława Kaczyńskiego rozwiązał regionalny zarząd PiS-u. W czwartek na konferencji prasowej, podczas której Kempa prezentowała się jako komisarz partii Banaś i Włosowicz publicznie zaprotestowali przeciw takiej decyzji.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/108/t130668.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/swietokrzyscy;dzialacze;pis;przeciw;centrali,47,0,769583.html) Świętokrzyscy działacze PiS przeciw centrali Beata Kempa, pełnomocnik świętokrzyskiego PiS chce rozmawiać z niezadowolonymi.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/109/t130669.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kempa;nie;ma;buntu;w;swietokrzyskim;pis,86,0,770646.html) Kempa: Nie ma buntu w świętokrzyskim PiS Według posłanki PiS, mówienie o rozpadzie partii w regionie jest _ absolutnie nieuprawnione _.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)