Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Bartłomiej Bonk zdobył brązowy medal mistrzostw świata

0
Podziel się

Polski sztangista uzyskał rwaniu 188 kg, w podrzucie - 216 kg. Łączny wynik w dwuboju Bartłomieja Bonka wyniósł 404 kg.

Bartłomiej Bonk zdobył brązowy medal mistrzostw świata
(PAP/Maciej Kulczyński)
bEpPiRGt

Bartłomiej Bonk (na zdjęciu), brązowy medalista ubiegłorocznych igrzysk olimpijskich w Londynie, zdobył brązowy medal podczas odbywających się we Wrocławiu mistrzostw świata w podnoszeniu ciężarów, w kategorii do 105 kg.

Polski sztangista uzyskał rwaniu 188 kg, w podrzucie osiągnął 216 kg, łączny wynik w dwuboju Bartłomieja Bonka wyniósł 404 kg (dla porównania - w Londynie miał 410 kg).
Mistrzem świata został Rusłan Nurudinow z Uzbekistanu, który w dwuboju zanotował 425 kg, srebrny medal zdobył Rosjanin Dawid Bedżanjan z wynikiem 405 kg.

Drugi z Polaków rywalizujących w kategorii 105 kg, Marcin Dołęga (trzykrotny mistrz świata w latach 2006-2010), nie został sklasyfikowany - miał w rwaniu trzy nieudane podejścia do ciężaru 185 kg.

bEpPiRGv
Zobacz także: Zobacz <a href="https://portal.abczdrowie.pl/relacje">relację</a> TVP Info

Mistrzostwa świata we Wrocławiu zakończyła rywalizacja sztangistów w kategorii powyżej 105 kg, a wystąpiło w niej dwóch reprezentantów Polski, Konrad Czekiel i Daniel Dołęga.

Czytaj więcej w Money.pl
Robert Kubica mistrzem świata! Polak zapewnił sobie tytuł w klasie WRC w na rundę przed końcem cyklu.
Przemysław Tytoń stracił przytomność po... Po tej niefortunnej interwencji polski piłkarz stracił przytomność. Został odwieziony karetką do szpitala.
Renta dla córek sztangisty. Jest decyzja sądu Postanowienie w sprawie zabezpieczenia powództwa na czas trwania procesu sędzia podjęła w drugim dniu głośnego procesu, który małżeństwo Bonków wytoczyło szpitalowi w Opolu.
bEpPiRGW
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)