Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Bieg po schodach na Stadionie Narodowym

0
Podziel się:

Bieg cieszył się ogromną popularnością, limit miejsc został wyczerpany. Najlepsi biegacze docierali do mety w kilkanaście minut, ale z wyraźnym zmęczeniem.

Bieg po schodach na Stadionie Narodowym
(Przemysław Jahr/public domain/Wikipedia)

Ponad pięćset schodów, ponad dwa i pół kilometra trasy do pokonania i niezapomniane widoki. Około dwustu biegaczy, zawodowców i amatorów rywalizowało na tej nietypowej trasie na Stadionie Narodowym.

Bieg cieszył się ogromną popularnością, limit miejsc został wyczerpany. Najlepsi biegacze docierali do mety w kilkanaście minut, ale z wyraźnym zmęczeniem. - _ Ciężko, ciężko, momentami tętno dochodziło do 190 uderzeń _ - mówił na mecie jeden z uczestników. W rywalizacji brały oczywiście udział także panie. - _ Panowie nie zostawiają nam chwili wytchnienia, cały czas rywalizują, ale i tak jesteśmy lepsze _ - cieszyła się jedna z uczestniczek.

Maciej Topolski ze Stadionu Narodowego cieszy się z popularności biegu. . - _ Duże wyzwanie, przy tej upalnej pogodzie. Ponad pięćset schodów do pokonania. Ci, którzy jeszcze nie byli na stadionie mogli go sobie dobrze obejrzeć, bo biegają po trybunach, po schodach wewnątrz, ale i na zewnątrz _ - mówił pracownik stadionu.

Bieg został zorganizowany przez fundację Maraton Warszawski.

Czytaj więcej w Money.pl
British Open tylko dla mężczyzn. To seksizm? Jestem pewien, że ludzie to dostrzegą i klub zmieni zdanie pod presją społeczeństwa - uważa jeden z kibiców.
Mucha tłumaczy się z biletów na Madonnę Pani minister tłumaczy, że nie ma w tej sprawie żadnej afery.
Rusza śledztwo w sprawie koncertu Madonny Koncert gwiazdy dofinansowało Ministerstwo Sportu kwotą ponad 6 mln zł. Pieniądze miały się zwrócić. Ostatecznie resort stracił prawie 5 mln zł.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)