Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Bielan: To Kluzik-Rostkowska pogrąża PJN

0
Podziel się:

Europoseł Adam Bielan uważa się za kozła ofiarnego słabych notowań PJN.

Bielan: To Kluzik-Rostkowska pogrąża PJN
(photo-service.europarl.europa.eu)

Europoseł Adam Bielan uważa się za kozła ofiarnego słabych notowań PJN. W zeszłym tygodniu liderka ugrupowania Joanna Kluzik-Rostkowska uznała współpracę z Bielanem za zakończoną.

Wcześniej żądała od niego, by powiedział publicznie, że nie uczestniczy w działaniach Prawa i Sprawiedliwości przeciwko ugrupowaniu. Adam Bielan powiedział w radiowej Trójce, że to Kluzik-Rostkowska jest odpowiedzialna za słabe notowania w partii.

- _ Od lidera wymaga się jednak więcej. On powinien w trakcie takiego kryzysu powinien zaproponować jakieś rozwiązania, a nie tropić wewnętrzne spiski. Szczególnie Joanna Kluzik-Rostkowska brzmi niepoważnie w tych teoriach _ - wyjaśnia Bielan.

POSŁUCHAJ ADAMA BIELANA:

Pod koniec ubiegłego roku Joanna Kluzik-Rostkowska przekonywała, że odeszła z PiS, bo o planach prezesa dowiadywała się z mediów i nie była w stanie się z nim skontaktować. Adam Bielan zwrócił uwagę, że również od kilku miesięcy nie ma kontaktu z szefową PJN.

Wczoraj w Warszawie odbyło się burzliwe, kilkugodzinne posiedzenie Klubu Parlamentarnego PJN. Jednym z głównych tematów była sprawa Adama Bielana. Według części posłów PJN, zamieszanie wokół Adama Bielana jest jedną z przyczyn kryzysu, który doprowadził do spadku notowań ugrupowania.

Polska Jest Najważniejsza przygotowuje teraz ofensywę polityczną, która ma zażegnać kryzys wewnętrzny i zwiększyć szanse PJN w wyborach. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Joanna Kluzik-Rostkowska podjęła tę decyzję bez porozumienia z klubem, który chciał najpierw spotkać się z eurodeputowanym.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/112/t75888.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bielan;wyrzucony;z;pjn;za;kontakty;z;pis,195,0,796611.html) Bielan wyrzucony z PJN za kontakty z PiS Szefowej klubu nie usatysfakcjonowało tłumaczenie posła. Rozstali się.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/144/t131984.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/poncyljusz;ma;zal;do;bielana;mialo;byc;lepiej;bylo;gorzej,105,0,797801.html) Poncyljusz ma żal do Bielana. "Miało być lepiej, było gorzej" Poseł PJN nie wyklucza współpracy z europosłem wykluczonym z szeregów ugrupowania.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/58/t135738.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bielan;nie;chcialem;wrocic;do;pis,150,0,797590.html) Bielan: Nie chciałem wrócić do PiS Europoseł został wyrzucony z szeregów PJN, mówi, że jest tym zaskoczony.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)