Notowania

wybory 2011
22.08.2011 08:50

Błaszczak odrzuca zaproszenie do debaty

Mariusz Błaszczak uważa, że zaproszenie do debat politycznych złożone Prawu i Sprawiedliwości przez premiera to chęć zrobienia telewizyjnego show.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Mariusz Błaszczak uważa, że zaproszenie do debat politycznych złożone Prawu i Sprawiedliwości przez premiera to chęć zrobienia telewizyjnego show, dlatego jego partia zaproszenia premiera nie przyjęła.

Szef klubu PiS powiedział w Sygnałach Dnia, że w ten sposób Donald Tusk chce jedynie zaistnieć w mediach, a nie poważnie rozmawiać o programie na kolejne lata. - _ Pytanie, o co premierowi Tuskowi chodzi. O rzetelną debatę, czy telewizyjne show. Jeśli popatrzymy na to, co sie działo w piątek w Sejmie, to widać, że chodzi o show _ - mówi Błaszczak.

Poseł PiS nie chciał jednoznacznie odnieść się w Programie Pierwszym Polskiego Radia do pytania, czy debata Donald Tusk - Jarosław Kaczyński jest możliwa. Podkreślał natomiast że premier i Platforma Obywatelska podejmują wiele działań propagandowych.

Jak zaznaczył gość _ Sygnałów Dnia _, przez kolejne dni prezes PiS będzie jeździł po Polsce i przedstawiał swój program. Powtórzył też, że Jarosław Kaczyński zapraszał ekipę rządzącą do powstającego ośrodka programowy jego partii.

Inne wiadomości o premierze znajdziesz w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/17/t111377.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pis;skarzy;na;tuska;po;na;kaczynskiego,171,0,759723.html) PiS skarży na Tuska. PO na Kaczyńskiego Obu klubom chodzi o wypowiedzi polityków dotyczące katastrofy smoleńskiej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/239/t98287.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tusk;nie;jestem;idealem;ale;nie;jest;najgorzej,103,0,874343.html) "Nie jestem ideałem, ale nie jest najgorzej" 65 proc. Polaków uważa, że premier jest sympatyczny. 62 proc., że jest inteligentny. Z drugiej strony 20 proc. uważa, że szef rządu ma złą prezencję, a 28 proc., że jest zbyt powolny.
Tagi: wybory 2011, błaszczak, kraj, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz