Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Była w PiS i PJN. Jutro w nowym klubie

0
Podziel się:

Joanna Kluzik-Rostkowska zostanie członkiem klubu parlamentarnego PO. Nieoficjalnie mówi się też o pierwszym miejscu na liście w Rybniku.

Była w PiS i PJN. Jutro w nowym klubie
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

We wtorek Joanna Kluzik-Rostkowska zostanie członkiem klubu parlamentarnego PO - poinformował wiceszef klubu Platformy Sławomir Rybicki.

_ - Pani Joanna Kluzik-Rostkowska zgłosiła akces do klubu Platformy. Klub na jutrzejszym posiedzeniu podejmie uchwałę o jej przyjęciu _ - powiedział Rybicki. Klub ma się zebrać we wtorek o godzinie 18.30.

Kluzik Rostkowska - była przewodnicząca PJN - w połowie czerwca odeszła z tego ugrupowania, wcześniej wzięła udział w konwencji wyborczej PO w Gdańsku. Mówiła tam, że wspiera Platformę, aby po wyborach parlamentarnych nie dopuścić do powstania koalicji rządowej PiS i SLD.

Według nieoficjalnych informacji, PO zaproponowała Kluzik-Rostkowskiej pierwsze miejsce na liście do Sejmu w Rybniku.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/126/t130686.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kluzik-rostkowska;donald;to;moj;stary;kumpel,255,0,860927.html) Kluzik-Rostkowska: Donald to mój stary kumpel Zdaniem byłej szefowej PJN Donal Tusk _ wciąż ma w sobie pasję i krzepę do rządzenia _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/144/t131984.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/koniec;pjn;liderzy;na;celowniku;pis;i;po,43,0,805419.html) Koniec PJN? Liderzy na celowniku PiS i PO Platforma Obywatelska jest zainteresowana Pawłem Poncyljuszem i Pawłem Kowalem. PiS - Tomaszem Dudzińskim.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/235/t141803.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/efektowne;urodziny;platformy;obywatelskiej;tusk;idzcie;i;zwyciezajcie;,99,0,849251.html) Efektowne urodziny Platformy Obywatelskiej. Tusk: Idźcie i zwyciężajcie. Na gdańskiej konwencji pojawiła się była szefowa PJN: Jestem z wami bo Polacy wolą miłość od nienawiści. Obok miejsce zajął Dariusz Rosati. Zaskoczył też marszałek Senatu.
wiadmomości
kraj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)