Notowania

światowy dzień ziemi
22.04.2011 06:23

Dziś eko-święto. Światowy Dzien Ziemi

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że nasze życie jest częścią życia Ziemi - przypominają o tym ekolodzy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Michael Gwyther-Jones/CC/Flickr)

Dziś przypada Światowy Dzień Ziemi. Katarzyna Guzek z Greenpeace mówi, że powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, ze nasze codzienne decyzje i wybory wpływają na życie naszego środowiska, a wdalszej konsekwencji mają wymiar globalny.

Guzek podkreśla, że powinniśmy pamiętać o oszczędzaniu prądu , wody i powtórnym obiegu rzeczy zużytych, czyli recyklingu. - _ A w Światowym Dniu Ziemi- i w najbliższych dniach - w miarę możliwości warto cieszyć się naturą _ - zachęca przedstawicielka Greenpeace.

Guzek podkreśla, że po wypoczynku na łonie przyrody trzeba zadbać żeby nie pozostawiać po sobie śmieci. To najpowszechniejsza bolączka parków narodowych i innych miejsc chętnie odwiedzanych przez turystów.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/103/t103783.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ekologowie;na;dachu;i;love;puszcza,217,0,654041.html) Ekologowie na dachu: "I love Puszcza" Aktywiści Greenpeace z Polski, Finlandii, Austrii i Węgier zorganizowali akcję w Warszawie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/63/t136511.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bomba;w;swissnuclear;jestesmy;w;szoku,97,0,803937.html) Bombą w Swissnuclear. "Jesteśmy w szoku" Dwie osoby zostały ranne w wyniku eksplozji przesyłki z ładunkiem wybuchowym, którą rano dostarczono do firmy Swissnuclear.
Tagi: światowy dzień ziemi, ekologia, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz