Notowania

euro 2012
28.02.2012 10:39

Euro 2012. Tak policja zabezpieczy mistrzostwa

Obiekt będzie wykorzystywanie do koordynowania pracy policjantów podczas turnieju EURO 2012 w Polsce.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

Minister Jacek Cichocki zaprezentował Centrum Dowodzenia Operacją i Wymiany Informacji. Obiekt będzie wykorzystywanie do koordynowania pracy policjantów podczas turnieju EURO 2012 w Polsce.

Minister spraw wewnętrznych powiedział, że to nowoczesne centrum pozwoli na odpowiednie zabezpieczenie Mistrzostw Europy.

- _ Bo to jest tak naprawdę centrum, serce całego policyjnego systemu zabezpieczenia turnieju i muszę powiedzieć, że na uznanie zasługuje fakt, że policja dotrzymała tutaj wszystkich harmonogramów. Nie było żadnego poślizgu w realizacji tej inwestycji i już od kilkunastu dni to centrum żyj _e - powiedział Cichocki.

POSŁUCHAJ MINISTRA CICHOCKIEGO:

Centrum Dowodzenia Operacją i Wymiany Informacji znajduje się w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Będzie ono koordynować pracę policjantów, w szczególności we wszystkich miastach - gospodarzach mistrzostw oraz w Krakowie, gdzie z powodu zakwaterowania kilku reprezentacji spodziewana jest większa liczba kibiców. Policjanci będą również strzegli porządku w Lublinie, Rzeszowie i miastach przygranicznych.

O Euro 2012 czytaj w Money.pl
Mucha to szaleństwo Tuska Elżbieta Jakubiak uważa, że minister sportu nie jest w stanie nic zrobić.
Wykryli pęknięcia na kolejnej autostradzie Na A4 widać wyraźnie szczeliny, które są podobne albo takie same, jakie stwierdzono na A1 i A2.
Co dalej z Euro 2012? Telemost na szczycie Zdaniem minister sportu, przygotowania do Euro 2012 idą bez opóźnień. Równie zadowolona z siebie jest strona ukraińska.
Tagi: euro 2012, jacek cichocki, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz