Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Jakubiak w PSL? "Czeka ją ciężka praca"

0
Podziel się:

Adam Struzik z Polskiego Stronnictwa Ludowego uważa, że Elżbieta Jakubiak mogłaby przejść do jego partii. O możliwym transferze posłanki PJN-u, a wcześniej PiS-u do Stronnictwa informowały media.

Jakubiak w PSL? "Czeka ją ciężka praca"
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Marszałek województwa mazowieckiego mówił w radiowej Trójce, że taki transfer wymagałby od Elżbiety Jakubiak sporo zachodu. Zaznaczył, że takie transfery tuz przed wyborami nie są prostymi przedsięwzięciami.

POSŁUCHAJ ADAMA STRUZIKA:

Adam Struzik pytany, w radiowej Trójce, o możliwe scenariusze polityczne po wyborach parlamentarnych, powiedział, że obecna koalicja się utrzyma. Według niego byłoby to najlepsze rozwiązanie dla Polski.

POSŁUCHAJ POLITYKA PSL:

Jego zdaniem nie ma obaw, że PSL zabraknie głosów do zawarcia takiej koalicji. Marszałek zwraca też uwagę, że to PSL ma największe zdolności koalicyjne spośród klubów parlamentarnych.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/246/t138486.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/koalicja;peka;po;i;psl;kloca;sie;o;prywatyzacje;jsw,224,0,820960.html) Koalicja pęka? PO i PSL kłócą się o prywatyzację JSW Zdaniem opozycji rząd prywatyzuje chaotycznie, _ tylko dlatego, że potrzebuje pieniędzy _. Górnicy znowu grożą strajkiem generalnym.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/54/t117046.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;nie;odzyska;wladzy;analiza;money;pl,108,0,715116.html) PiS nie odzyska władzy. Analiza Money.pl Wybory samorządowe potwierdziły, że na scenie politycznej nie ma miejsca na partie rozłamowców z PiS i Palikota. Zdaniem ekspertów Platforma i PSL będą rządzić do 2016 roku.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/147/t90259.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/premier;nie;chce;zgnilego;kompromisu,180,0,828852.html) Premier nie chce "zgniłego kompromisu" - Dwudniowe wybory nie będą miały wpływu na to, jakie poparcie dostanie dana partia, ale na pewno frekwencja będzie większa - uważa premier Donald Tusk.
wiadmomości
kraj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)