Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kaczyński złożył kwiaty przed Pałacem Prezydenckim

0
Podziel się:

W kolejną miesięcznicę katastrofy smoleńskiej Jarosław Kaczyński i politycy tej partii złożyli kwiaty i zapalili znicze przed Pałacem Prezydenckim.

Kaczyński złożył kwiaty przed Pałacem Prezydenckim
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

W kolejną miesięcznicę katastrofy smoleńskiej, dzień po wyborach parlamentarnych, prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz politycy tej partii złożyli kwiaty i zapalili znicze przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Uroczystość zaczęła się o godz. 8 mszą w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca sąsiadującym z Pałacem Prezydenckim. Po mszy przy biciu dzwonów pod Pałac Prezydencki przeszedł pochód.

Prezesowi PiS towarzyszyli m.in. przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS Joachim Brudziński, była minister SZ Anna Fotyga, Marek Kuchciński oraz Antoni Macierewicz. Politykom towarzyszyło kilkadziesiąt osób.

Zebrani przed Pałacem mieli flagi przepasane kirem i krzyże. Niektórzy nieśli zdjęcia Lecha i Marii Kaczyńskich oraz innych ofiar katastrofy lotniczej z 10 kwietnia 2010 r. Zebrani modlili się. Politycy Prawa i Sprawiedliwości złożyli kwiaty i zapalili znicze.

Po złożeniu wieńca słychać było okrzyki: _ Ten zwycięża, kto zwycięża ostatni! _ _ Koniec z kłamstwami wyborczymi! _.

Po uroczystości Kaczyński pytany przez dziennikarzy o swoją przyszłość w partii po kolejnych przegranych wyborach, odparł: _ To jest sprawa mojej partii _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/103/t155495.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/szef;sztabu;pis;nie;jestem;zadowolony;z;wyniku,52,0,932660.html) Poręba niezadowolony. Co z Kaczyńskim? Szef sztabu PiS Tomasz Poręba powiedział po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów - które dają jego partii drugie miejsce - że nie jest z nich zadowolony .
[ ( http://static1.money.pl/i/h/14/t160782.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;szanuje;wynik;wyborow;rozliczen;w;partii;nie;bedzie,19,0,932627.html) Kaczyński: Szanujemy wynik wyborów, ale... Jarosław Kaczyński przemawiał w sztabie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)