Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kibice zakłócili wizytę Tuska

0
Podziel się:

Manifestanci wywiesili transparenty: Przeżyliśmy Ruska, przeżyjemy Tuska i Rządu niespełnione obietnice - temat zastępczy kibice.

Kibice zakłócili wizytę Tuska
(kprm.gov.pl)
bETvfoOd

Premier Donald Tusk _ Autobusem Tuska _ przybył dziś na spotkanie z mieszkańcami Chełmża w województwie kujawsko-pomorskim. W trakcie wizyty w mieście protestowali kibice. Skandowali m.in.: _ Nie głosuję na Platformę _.

Tusk, który wcześniej odwiedził Sierpc, Skępe i Toruń, rozmawiał z mieszkańcami Chełmża przede wszystkim o bezrobociu i problemach w służbie zdrowia. Szef rządu sam przyznał, że bardziej słuchał o problemach mieszkańców, niż z nimi debatował.

Wizytę Tuska starali się zakłócić kibice, którzy wywiesili transparenty: _ Przeżyliśmy Ruska, przeżyjemy Tuska _ i _ Rządu niespełnione obietnice - temat zastępczy kibice _. Wznosili też hasła: _ Platforma ha ha ha _, _ Żądamy wolności słowa _ i _ Nie głosuję na Platformę _. Kibice odpalili też racę dymną.

bETvfoOf

_ - Jestem pod wielkim wrażeniem tego niespotykanego spotkania na rynku w Chełmży, łącznie z tymi, którzy uważają, że przeżyli Ruska, to przeżyją i Tuska. Demokracja na poziomie lokalnym wyraża się też w ten sposób. Polska jest normalnym krajem _ - komentował szef rządu.

Jak zaznaczył, rozmawiał z wieloma osobami, które mają w sercu żal, że im się nie wiedzie tak jak sobie wymarzyły. - _ Są dwie grupy ludzi, którzy wymagają liderowania i przewodnictwa - ludzie starsi i ludzie 20-letni, z których wielu do mnie podchodziło i pytało o najważniejszą dla nich rzecz - czyli pracę _ - powiedział Tusk.

Premier w Chełmży przekonywał, że Polska ma wielką szansę - 300 miliardów złotych z budżetu UE. - _ Jest do wygrania na tej wielkiej europejskiej loterii taka pula pieniędzy, ona jest do mądrego wykorzystania wszędzie w Polsce _ - podkreślił.

Zdaniem Tuska jest szansa, żeby te pieniądze przełożyły się na nowe miejsca pracy w takich miejscowościach jak Chełmża. - _ Jestem przekonany, że te pieniądze naprawdę jesteśmy w stanie wyciągnąć _ - przekonywał szef rządu.

bETvfoOl

Czytaj więcej o przedwyborczej aktywności premiera
[ ( http://static1.money.pl/i/h/146/t90258.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tusk;straszy;bo;nie;ma;sie;czym;pochwalic,76,0,906828.html) Tak PO chce wygrać wybory. Wstyd i łatwizna PO liczy na to, że zostanie wybrana jako mniejsze zło - uważają politolodzy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/202/t87242.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/opozycja;krytykuje;przemowienie;tuska;na;konwecji,59,0,907067.html) "PO jest naga i drżąca. Wyborcy to widzą" To dramatyczny rozpaczliwy gest Platformy Obywatelskiej - tak wystąpienie Donalda Tuska ocenia Tadeusz Cymański z PiS.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/97/t74593.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tusk;napisal;list;do;kaczynskiego;w;sprawie;debat,121,0,903545.html) Tusk zadowolony z postawy Kaczyńskiego W ten sposób premier odpowiedział na wcześniejszy list prezesa PiS.
bETvfoOG
kraj
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)