Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Klich w Afganistanie stuknie się jajkiem

0
Podziel się:

Szef MON w trakcie pobytu w tym kraju będzie też uczestniczył w przejęciu obowiązków między ósmą a dziewiątą zmianą polskiego kontyngentu.

Klich w Afganistanie stuknie się jajkiem
(kprm.gov.pl)

Minister obrony Bogdan Klich przyleciał z przedświąteczną wizytą do naszych żołnierzy w Afganistanie.

W programie jest między innymi spotkanie z dowództwem Polskiego Kontyngentu Wojskowego, rozmowy z dowódcą sił ISAF generałem Davidem Petreusem oraz rozmowy z ministrem obrony Afhganistanu Rahimem Wardakiem.

Szef MON w trakcie pobytu w tym kraju będzie też uczestniczył w przejęciu obowiązków między ósmą a dziewiątą zmianą polskiego kontyngentu. W tych dniach następuje właśnie rotacja żołnierzy i przejęcie obowiązków w kontyngencie przez wojskowych z kolejnej zmiany.

Zaplanowano również spotkania wielkanocne z polskimi żołnierzami oraz rozmowy z lokalnymi władzami z prowincji Ghazni, za którą Polacy odpowiadają. Obecnie w Afganistanie służy około 2600 polskich żołnierzy i pracowników wojska.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/95/t126815.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/klich;z;przygodami;w;afganistanie,97,0,741729.html) Klich z przygodami w Afganistanie Samolot ministra miał problemy ze startem z Okęcia. Za drugim razem udało się.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/76/t99660.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/prezydent;przedluzyl;misje;w;afganistanie,253,0,694525.html) Prezydent przedłużył misję w Afganistanie Obecność żołnierzy została przedłużona o kolejne pół roku.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/102/t85350.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/klich;przedstawi;w;usa;stanowisko;w;sprawie;afganistanu,249,0,683001.html) Klich przedstawi w USA stanowisko w sprawie Afganistanu _ - Amerykanie chcą wiedzieć, co o tym sądzimy _ - mówi minister.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)