Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
ncs
04.01.2014 18:55

Kolejna wpadka operatorów Stadionu Narodowego

Lodowisko na Narodowym zaczęło nagle... topnieć. Narodowe Centrum Sportu zapewnia, że pracuje nad poprawą jego jakości. Kiedy będzie czynna ślizgawka?

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Jakubowski)

Narodowe Centrum Sportu zapewnia, że pracuje nad poprawą jakości lodowiska na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po wczorajszym otwarciu, ślizgawka jest dziś zamknięta z powodów technicznych. Ma być czynna już jutro. _ _

_ Decyzja o przerwie technicznej nie była łatwą. Podjęliśmy ją w przekonaniu, że każdy z gości Stadionu Narodowego musi mieć gwarancję jakości lodowiska. _ - czytamy w komunikacie Narodowego Centrum Sportu.

Jak informuje operator stadionu, z ponad 700 osób 3 zdecydowały się na zwrot pieniędzy. Pozostali potwierdzili chęć skorzystania z akcji Zimowy Narodowy. Każda z tych osób będzie mogła wykorzystać swój bilet w dowolnym terminie do 20 lutego.
Na razie nie wiadomo co dokładnie spowodowało utrudnienia.

NCS zapewnia, że już w nocy na lodowisku prowadzone były prace techniczne mające podnieść jakość tafli lodowej. _ Obecnie tafla lodowiska ma 7 centymetrów grubości i spełnia najwyższe parametry jakości _ - informuje NCS.

Ślizgawka na Stadionie Narodowym ma być otwarta do wiosny, codziennie od godziny 16 do 22, a w weekendy od 10 do 23.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: ncs, kraj, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz