Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kraków: Lotnisko znów spowite mgłą

0
Podziel się:

Od rana osiem przylotów: dwa z Londynu, z Frankfurtu, Barcelony, Paryża i Liverpoolu, z Warszawy i Dublina zostało przekierowanych na lotnisko w podkatowickich Przyrzowicach.

Kraków: Lotnisko znów spowite mgłą
(Hyougushi/CC/Flickr)
bETtPebp

Gęsta mgła po południu znów sparaliżowała funkcjonowanie lotniska w Krakowie - Balicach. W ciągu dnia udało się przeprowadzić 21 operacji lotniczych.

Obecnie samoloty znów są przekierowywane na inne lotniska m.in. do Pyrzowic. _ Niekorzystne warunki atmosferyczne według synoptyków mają się utrzymać do niedzieli _ - powiedziała rzeczniczka portu Urszula Podraza.

Od rana osiem przylotów: dwa z Londynu, z Frankfurtu, Barcelony, Paryża i Liverpoolu, z Warszawy i Dublina zostało przekierowanych na lotnisko w podkatowickich Przyrzowicach. Z Balic wyleciały samoloty m.in. do Wiednia, Hamburga, Bolonii i Monachium.

bETtPebr

To już drugi dzień, w którym pogoda paraliżuje funkcjonowanie krakowskiego lotniska. Od piątku zrealizowało ono połowę z 60 operacji lotniczych, które powinny się odbyć.

Czytaj więcej w Money.pl
Paraliż na polskim lotnisku. Wszystko przez... Niekorzystne warunki atmosferyczne na lotnisku Kraków Airport utrzymują się od wczoraj.
Poznań: Mgła utrudnia pracę lotniska Opóźnienia samolotów, przekierowania na inne lotniska i możliwość odwołania wieczornych przylotów i porannych odlotów - to skutek dzisiejszej mgły.
Polskie lotnisko ponownie wstrzymuje loty Z powodu gęstej mgły poznańskie lotnisko Ławica przed wieczorem ponownie wstrzymało ruch samolotów.
bETtPebS
wiadmomości
kraj
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)