Notowania

kręcina
13.03.2012 11:31

Kręcina jednak sekretarzem PZPN?

Po słynnej aferze podsłuchowej, zarząd PZPN zdecydował, że sekretarz generalny związku Zdzisław Kręcina zostanie odwołany.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AGENCJA SE/EAST NEWS)

Możliwe, że zgodnie z prawem sekretarz generalny PZPN Zdzisław Kręcina (na zdj.) nie został odwołany ze stanowiska. * *Pod koniec marca zarząd Związku zajmie się ponownie sprawą jego usunięcia, bo Grzegorz Lato zapomniał o liczeniu głosów.

Po słynnej aferze podsłuchowej, zarząd PZPN zdecydował, że sekretarz generalny związku Zdzisław Kręcina zostanie odwołany. Decyzję ogłosił prezes Grzegorz Lato. Jednak Kręcina przeanalizował procedurę swojego odwołania i okazało się, że podczas głosowania zarząd zapomniał powołać komisję skrutacyjną, która miałaby liczyć głosy. Jeśli okaże się, że Kręcina został odwołany niezgodnie z procedurami. To kosztowałoby PZPN pieniądze.

- _ To oznaczałoby, że sekretarz nie jest odwołany ze stanowiska i okres jego wypowiedzenie przedłuża się o kolejne miesiące _ - mówi rzeczniczka PZPN Agnieszka Olejkowska.

Ale w ogóle nie jest pewne, że wniosek byłby ponownie złożony. Jeśli nie, to Zdzisław Kręcina znów byłby urzędującym sekretarzem PZPN.

Czytaj więcej o sprawach Kręciny
Cud! Kręcina odwołany Zdzisław Kręcina przestanie pełnić funkcję sekretarza generalnego PZPN - poinformował Grzegorz Lato. Za odwołaniem Kręciny głosowało 14 osób, przeciw były 3.
Nowa siedziba PZPN. Wybrali o wiele droższą Działacze związku wybrali trzykrotnie droższą propozycję od wysuniętej przez Narodowe Centrum Sportu.
Wiem co się stanie, gdy odejdą Kręcina i Lato Głowa sekretarza PZPN nie załatwia sprawy.
Tagi: kręcina, pzpn, związek, kraj, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz