Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Matka prezydenta: Państwa nie ma

0
Podziel się:

Jadwiga Kaczyńska po raz pierwszy po katastrofie smoleńskiej zabrała publicznie głos.

Matka prezydenta: Państwa nie ma
(PAP/Tomasz Gzell)
bEUgGuyd

Jadwiga Kaczyńska po raz pierwszy po katastrofie smoleńskiej zabrała publicznie głos. Udzieliła wywiadu na potrzeby filmu Anity Gargas.

Matka zmarłego prezydenta mówi w nim, że w katastrofie smoleńskiej _ zginęli ludzie, którzy byli na czele państwa i państwo się o nich nie upomina. To znaczy, że tego państwa właściwie nie ma, to znaczy że nie ma rządu _.

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski mówi, że trudno komentować słowa osoby, która tak wiele wycierpiała. Kwaśniewski zaznacza jednak, że słowa Jadwigi Kaczyńskiej są nieuzasadnione.

bEUgGuyf

POSŁUCHAJ ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO:

- _ Jadwiga Kaczyńska nazwała rzeczy po imieniu _- uważa z kolei eurodeputowany PiS Ryszard Czarnecki.

POSŁUCHAJ RYSZARDA CZARNECKIEGO:

Film Anity Gargas, w którym występuje Jadwiga Kaczyńska, ma ukazać się jeszcze przed 10 kwietnia tego roku.

bEUgGuyl
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/123/t95099.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rosyjscy;eksperci;wyliczaja;bledy;zalogi;tu-154;i;stroja;sobie;zarty,141,0,773261.html) Rosyjscy eksperci wyliczają błędy załogi TU-154 i stroją sobie żarty Rosjanie zorganizowali konferencję speców od lotnictwa. Analizują oni katastrofę Smoleńską.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/42/t95530.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/polacy;chca;wspolnej;rocznicy;smolenska;prezes;pis;nie,204,0,770764.html) Polacy chcą wspólnej rocznicy Smoleńska. Prezes PiS nie 70 proc. badanych chce wspólnych obchodów katastrofy. Jarosław Kaczyński chce zorganizować oddzielne uroczystości.
bEUgGuyG
KOMENTARZE
(0)