Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

MSZ szykuje kampanię promocyjną Polski

0
Podziel się:

Według wstępnych szacunków resortu, taka kampania mogłaby kosztować około 30 milionów złotyc

MSZ szykuje kampanię promocyjną Polski
(włodi/CC/FLickr)
bFfIRmdN

Kampania miałaby odbyć się w przyszłym roku z okazji 25. rocznicy pierwszych, częściowo wolnych wyborów, 15. rocznicy wejścia do NATO i 10. rocznicy wejścia do Unii Europejskiej.

Wiceminister spraw zagranicznych Beata Stelmach uważa, że przypadające na przyszły rok rocznice są doskonałą okazją do promocji Polski za granicą. Beata Stelmach uważa, że okrągłe rocznice są niepowtarzalną szansą do przygotowania _ spójnej, dobrze zorganizowanej i kompleksowej kampanii promującej nasz kraj _. MSZ chce pokazać jaka jest Polska po 25 latach trudnej transformacji gospodarczej i ustrojowej.

Według wstępnych szacunków resortu, taka kampania mogłaby kosztować około 30 milionów złotych. Pieniądze na promocję w swoich przyszłorocznych budżetach znalazłyby ministerstwa oraz instytucje państwowe. Beata Stelmach zwraca uwagę, że kampania nie będzie wymagała dodatkowych nakładów pieniężnych.

bFfIRmdP

MSZ chce promować Polskę szczególnie w pierwszej połowie przyszłego roku. Akcja miałaby się odbyć w Wielkiej Brytanii, krajach Beneluksu czy w Skandynawii.

Czytaj więcej w Money.pl
Wydadzą miliony by zachęcić do jedzenia... jaj Programy będą zachęcały m.in. do konsumpcji oliwy, mleka i przetworów, mięsa, świeżych i przetworzonych owoców i warzyw, produktów ekologicznych, jajek, wina.
Interesy z Argentyną i Urugwajem? Próbują Wiceminister Beata Stelmach odwiedziła Argentynę i Urugwaj; towarzyszyli jej polscy przedsiębiorcy
bFfIRmeq
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)