Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Niesiołowski: Gowin idzie w polityczny niebyt

0
Podziel się:

Stefan Niesiołowski podkreślił, że nie wróży Jarosławowi Gowinowi kariery politycznej.

Niesiołowski: Gowin idzie w polityczny niebyt
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bFfIZdyt

To polityk wrogi Platformie a nie Polityk Platformy - tak o Jarosławie Gowinie mówi Stefan Niesiołowski z PO. Gość radiowej Jedynki skomentował wyniki wyborów na szefa partii.

Stefan Niesiołowski podkreślił, że nie wróży Jarosławowi Gowinowi kariery politycznej:

- _ Tusk wygrał zdecydowanie. Gowin przegrał i podzieli los tych wszystkich przegranych polityków,, którzy opluwają partię z której wyszli, a potem idą w niebyt. Tak skończy Gowin _ - mówi poseł Niesiołowski.

bFfIZdyv

Polityk PO dodał, że nie martwi się zbytnio tym, że frekwencja w wyborach wyniosła zaledwie 51 procent:

- _ Może duża część osób uważa, że skoro Tusk wygra, wszystko przesądzone, to nie biorę udziału. Tutaj była kwestia skali zwycięstwa. Ale przywiązywanie nadmiernej wago do frekwencji, to moim zdaniem jest kwestia jednak marginalna _ - mówi Niesiołowski.

W wyborach na przewodniczącego PO, Donald Tusk uzyskał 79,58 procent głosów. Jego konkurent, Jarosław Gowin otrzymał 20,42 procent głosów. Członkowie Platformy głosowali korespondencyjnie i drogą internetową.

Czytaj więcej w Money.pl
Gowin: Frekwencja w wyborach to porażka W przekonaniu posła PO termin kampanii był jednym z powodów, dla którego Grzegorz Schetyna zrezygnował z kandydowania.
Tak Tusk walczy o utrzymanie władzy Rozmowa z szefami kół PO z Warszawy i Mazowsza to pierwsze z cyklu spotkań premiera z szefami kół Platformy, których w kraju jest 1800.
Kiepska frekwencja na wyborach w PO Od środy partyjna komisja ma liczyć głosy. Wyniki wyborów prawdopodobnie w piątek.
bFfIZdyW
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)