Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rydzyk
16.04.2012 08:29

Ojciec Rydzyk: Ośmiesza się patriotyzm

Dyrektor Radia Maryja uważa, że trwa proces skłócania społeczeństwa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

Ojciec Tadeusz Rydzyk uważa, że katolików w Polsce _ próbuje się zepchnąć do narożnika _. Dyrektor Radia Maryja uważa, że trwa proces skłócania społeczeństwa.

Założyciel Radia Maryja i Telewizji Trwam w wywiadzie dla _ Naszego Dziennika _ mówi, że zapowiadany na najbliższą sobotę w Warszawie marsz w obronie jego stacji, ma pokazać, że katolicy mają swoje prawa i są obywatelami tej samej kategorii jak ci, którzy tym krajem rządzą. _ _

_ - W Polsce większość stanowią katolicy. Z ich podatków utrzymywani są stanowiący prawo decydenci, którzy jednocześnie prześladują katolików _ - podkreśla ojciec Rydzyk, nawiązując między innymi do nieprzyznania Telewizji Trwam miejsca na cyfrowym multipleksie.

Dyrektor Radia Maryja uważa, że trwa proces skłócania społeczeństwa. Jego zdaniem, dąży się do tego, aby Polaków nastawiać przeciwko sobie. _ - Ośmiesza się patriotyzm i wiarę katolicką i chce się wywołać poczucie wstydu z faktu bycia Polakiem i katolikiem _ - mówi ojciec Rydzyk w wywiadzie dla _ Naszego Dziennika _.

Czytaj więcej o działaniach ojca Rydzyka
Ojciec Rydzyk atakuje Annę Grodzką - _ Mężczyzna, który w wieku 56 lat zaczął się robić kobietą _ - mówi o posłance Annie Grodzkiej o. Tadeusz Rydzyk
Rydzyk w Sejmie. Posłuchaj awantury Awanturą, ogólną frustracją i waleniem w meble skończyło się posiedzenie połączonych Sejmowych Komisji Kultury i Środków Przekazu oraz Kontroli Państwowej.
Tagi: rydzyk, katolicy, polska, politycy, kraj, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz