Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Paraliż ruchu w Warszawie. Gdzie dokładnie?

0
Podziel się:

Od dziś zamknięty dla kierowców jest most Śląsko-Dąbrowski oraz plac Wileński.

Paraliż ruchu w Warszawie. Gdzie dokładnie?
(rdkg/CC/Flickr)

Rewolucyjne zmiany w organizacji ruchu na warszawskiej Pradze. Od dziś zamknięty dla kierowców jest most Śląsko-Dąbrowski oraz plac Wileński. Utrudnienia związane są z budową centralnego odcinka drugiej linii metra. Dziś rusza budowa stacji Dworzec Wileński.

Dla kierowców oznacza to całkowity paraliż ruchu na Pradze. Zamknięte zostało kluczowe skrzyżowanie - tłumaczy Tomasz Kunert z miejskiego Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów.

- _ Targowa będzie nieprzejezdna od Białostockiej do 11 Listopada i tu nie będzie żadnego ruchu. Aleja Solidarności będzie zamknięta od Szwedzkiej aż do Wisłostrady, czyli łącznie z mostem Śląsko-Dąbrowskim _ - mówi Kunert.

Zmiany dotyczą także pieszych. - _ Dla nich są wytyczone tymczasowe przejścia, na przykład obok przejścia podziemnego pod Targową _ - dodaje. Przez most Śląsko-Dąbrowski będą jeździły tylko autobusy komunikacji miejskiej, tramwaje i taksówki.

- _ Nawet jeśli ktoś, nie reagując na znaki informacyjne, dojedzie do płotu budowy jadąc z kierunku Marek, wjedzie na parking, który będzie na jednej z jezdni Alei Solidarności bezpośrednio przed placem budowy. Będzie mógł tam zostawić samochód i wsiąść do autobusu _ - wyjaśnia Kunert.

Utrudnienia na Pradze potrwają do końca 2013 roku.

Więcej o warszawskim metrze - czytaj Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/89/t89177.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pozar;w;metrze;w;warszawie;sprawdz;czy;pojedziesz,10,0,921610.html) Pożar w warszawskim metrze. Opóźnienia Służby techniczne pracują nad przywróceniem normalnego funkcjonowania komunikacji.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/184/t39608.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/od;jutra;paraliz;komunikacyjny;stolicy,240,0,848624.html) Od jutra paraliż komunikacyjny stolicy? Na 2,5 roku ulice Świętokrzyska i Prosta zostaną zamknięte dla ruchu samochodowego, a wiele linii autobusowych zmieni swoje trasy.
wiadmomości
kraj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)